підготовка до зими

Жовтень не особливо холодно місяць наскільки сезонів йдуть, насправді кілька днів відчував себе, як ранньою весною, ніж пізньої осені. Тим не менш, в листопаді починається, те саме відбувається і низьких температур. Як залучити в ночі і дні стають коротшими, погода і відсутність денного світла роблять водіння дуже важко. Це означає, що водії повинні проявляти більше турботи у той час як на дорогах. Зима також самий невідповідний момент, щоб зламати тому дуже важливо, що ваш автомобіль знаходиться в доброму робочому стані з усіма частинами ретельно перевірені.

Батареї втрачають владу, як температура падає настільки, регулярні перевірки батареї і системи зарядки є життєво важливими. Деякі батареї, можливо, були зношені або більше не може ефективно утримує заряд. Ви повинні переконатися, що ці обидва в ідеальному стані, а при збої батареї, то це кінець подорожі для вас і автомобіля. Це може зажадати волати до вашої аварійної служби, а також довге очікування в холоду, вітру і дощу.

Це може здатися тривіальним, але ви повинні перевірити склоочисники на регулярній основі, щоб гарантувати, що вони чисті і в хорошому стані. Пам’ятайте завжди вимкнути двірники перед включенням вашого двигуна геть, бо вода може замерзнути протягом ночі. Якщо двірники замерзають до вашого вітрового скла, при включенні двигуна склоочисники будуть намагатися повернутися в “вихідне положення”, і це може вийти з ладу двигуна і пошкодження щіток склоочисників.

Ви ніколи не знаєте, яка погода Великобританії збирається кинути на вас в кращі часи і зима можуть бути непередбачуваними. Це означає, що ви завжди повинні мати набір приладдя, ви повинні бути досить невдалим застрянемо. Вам знадобиться кілька ковдр, щоб зігрітися, може бути, додаткові перемички теж. Плюс трохи води, щоб уникнути зневоднення завжди гарна ідея, і деякі енергетичні батончики, оскільки вони мають тривалий термін зберігання.

Ви повинні бути дуже пильними на дорогах цієї зими. Як ми прямуємо до Різдва багато людей будуть в поспіху, і це статистично час року, коли більшість дорожніх пригод сталося. Лід, сніг і дощ роблять дороги дуже моторним, і ви повинні дбати і переконайтеся, що ви повністю оновлюються при водінні. Якщо ви відчуваєте втому в будь-який час переконатися, що ви зупинитися і зробити перерву.