підняти трубку телефону, щоб збільшити прибуток вашого авто ремонтну майстерню

Ви можете бути здивовані, дізнавшись, скільки фінансова влада знаходиться в руках людини, яка відповідає на телефон у Вашому магазині ремонт авто. Як власник магазину, ви вклали багато часу, що в отриманні телефонного дзвінка. Перший телефонний дзвінок від потенційного клієнта, це ваш кращий шанс справити гарне враження. Як ваш бізнес представлений перший для ваших потенційних покровителів?

Клієнтам потрібно автосервіс є відчуття терміновості, коли вони роблять виклик на авто магазин. Транспорт є як необхідність та інвестицій; коли вони телефонують вашого бізнесу для обслуговування, вони хочуть знати, що їхні транспортні засоби знаходитимуться в надійних руках. Як це перша доведені до ваших потенційних клієнтів? Якщо ваша відповідь система включає автовідповідач або необізнаних реєстратора, ви можете втратити дзвінки і клієнтів з кожним днем.

Ви можете бути кращим магазином з найбільш кваліфікованих механіків у вашому регіоні, але якщо це не доведені до ваших клієнтів на початковому телефонний дзвінок, ваш бізнес буде страждати. Середній чек ремонт авто становить близько $ 300. Якщо ваш телефон автовідповідач змушує вас втрачати один дзвінок на день, і ви відкриті 5 днів на тиждень, ваш бізнес втрачає $ 1500 на тиждень! Це додає до $ 78000 на рік!

“Маючи заздалегідь певного сценарію для будь-який тип виклику, який може прийти у ваш магазин є ідеальним способом гарантувати, що ваш реєстратор обробляє запити таким чином, що буде перетворювати виклик продажів”, говорить Джері і Кейт Франк Маккроун, со- Власники автомобільних Pro прибуток. “Коли це виконано правильно, 75% викликів можуть бути перетворені в призначення”.

Клієнти зазвичай викликають автомагазини з трьох основних причин:
1. У них є питання або проблеми. Цей клієнт зазвичай дзвінків з проханням, якщо ви можете виправити їх кондиціонера або якщо ви працюєте на конкретні види автомобілів, таких як, “Ви працюєте по Хонди”? Вони хочуть знати, що ви можете впевнено врахувати все, що проблема або транспортний засіб, який вони можуть мати.
2. Виклик, щоб призначити зустріч. Це може бути поточний клієнт або нова перспектива, і вони можуть бути або закликають до процедури обслуговування або надзвичайної ситуації. Важливо, щоб визначити, всі змінні абонента і допомагають їм відповідно.
3. Щоб отримати оцінку. Ця людина зазвичай позначається як «ціна покупця. Не варто недооцінювати цей абонент, але найчастіше це клієнт шукає, щоб встановити відносини з вами і вашим авто ремонтну майстерню.

Кожен з цих телефонних дзвінків можливість встановити призначення і клінчу продажу. Будувати відносини з вашими потенційними клієнтами, як їх авто працівникові встановлюється через їх здатність довіряти вам з їх потребами автоматичного обслуговування.