підтримку вашого VW Jetta TDI

Як і будь-який автомобіль, Volkswagen Jetta TDI може піти довгий шлях, якщо ви збережете ваш автомобіль належним чином. Ось керівництво, в якому ви можете слідувати, так що ви можете зберігати ваші Jetta TDI на вищому рівні.

На кожні 250 км або щотижня, зробити його точки для перевірки рівня масла в двигуні. Якщо є втрати масла, ви повинні звернути увагу на можливість витоку масла прокладку або роздувається повз поршневих кілець. Крім того, вивчити охолоджуючі рідини з радіатора і розширювальний бачок на наявність забруднень і залийте в бачок для омивача вітрового скла. Крім того, перевірити тиск і теми для шин. Якщо вони зношуються, він повинен бути рівномірно по ширині шини, в іншому випадку, тиск у шинах може бути неправильним або пошкоджені в суспензії або рульового управління.

На кожні 7500 миль, або приблизно за шість місяців, отримати моторне масло і масляний фільтр перевіряється. Переконайтеся, що немає охолоджуючої рідини у відпрацьованому маслі, або це може означати, є деякі витоку, які можуть пошкодити внутрішні компоненти. Ви повинні також перевірити акумулятор у разі корозії між терміналами або іржа на його лоток. Будь воду необхідно злити з паливного фільтра. Якщо ваш склоочисник і гальмівні колодки стерлася, отримати нові. Крім того, пам’ятайте, щоб обертати шини один від одного. Що стосується рами автомобіля, перевірка на наявність іржі в які можна лікувати за допомогою дротяною щіткою, щоб очистити його і застосовувати з фарбою ущільнення іржі.

По 15 000 миль, або рік, шлангів системи охолодження, гальмівні шланги, і газопроводи повинні бути перевірені на герметичність. Крім того, задні гальмівні колодки повинні відповідати мінімальній товщині. Не забудьте вивчити троси приводу гальма стоянки, щоб не перегинати і вихлопної системи на витік і іржавіє. Якщо стійка підвіски і рульового управління, а також чоботи провідну вісь стерлася або розірвати, замініть їх.

За 30 000 миль або два роки, отримати фільтр двигуна, салонний повітряний фільтр, і рідина для автоматичних трансмісій замінити. Для ручної трансмісії, перевірити свій рівень рідини занадто. Заміна привідних ременів якщо це необхідно.

На 60 000 миль, замінити ремінь ГРМ вашого Volkswagen Jetta TDI і його натягувач. І незалежно від пробігу, змінити антифриз і гальмівну рідину кожні два роки.