речі робити, щоб зберегти ваш автомобіль від отримання вкрадені

Так у вас є новий автомобіль. І ви зберегли три роки коштує від Вашої заробітної плати, щоб купити його. Або може бути, ви були затверджені кредит, який зобов’язує вас з щомісячними платежами протягом наступних п’яти років. Як би ви себе почували, якщо раптом, Ваш автомобіль буде вкрадений просто так? Було б потопаючого, хворобливі відчуття напевно. Ну, Є способи, щоб цього не сталося. Ось те, що ви можете зробити, щоб зберегти ваш автомобіль від отримання вкрадені.

1. Не ставте в незнайомих районах.
Якщо ви новачок в місці, це найкраще, що ви не паркуються там взагалі. Якщо у вас є, щоб зупинитися і запитати дорогу або що-небудь, подивіться на автозаправній станції чи магазин, щоб зробити це. Ці місця оснащені камерами спостереження так злодії, ймовірно, не стирчати там занадто багато. Але точно так само, ви повинні бути дуже обережні.

2. Обладнайте ваш автомобіль з сигналізацією.
У той час як сигналізація не зробив би нічого, але верещати для всіх стоїть його, це може налякати пекла з можливого злодія автомобіля. Принаймні, оточуючі його люди будуть знати, що він не є власником цього автомобіля, тому що тривога була не вимкнули, коли він підійшов. Будемо сподіватися, що злодій втече і залишити свій автомобіль в поодинці.

3. Ніколи не залишайте автомобіль розблоковано і працює.
Навіть якщо ви маєте намір залишити свій автомобіль на півхвилини, це ніколи не гарна практика, щоб залишити свій автомобіль без нагляду, біг, і розблокований. Ви не знаєте, чи є викрадач поруч з вами. Якщо ваш автомобіль знаходиться в цьому стані, це зайняло б злодій чверть секунди ковзати в сидіння водія, закрити автомобіль, їзди на машині, і залишити свій хід за тобою по п’ятах.

4. Вигравіювати ваші фірмове десь на дорожчі частини вашого автомобіля.
Хоча це не завжди працює, залишаючи свого роду ідентифікація особи на вашому автомобілі може допомогти вам розпізнати його в майбутньому. Ви ніколи не знаєте, але ваш стерео може бути вкрадений. Або це може бути щось просте, як бічні дзеркала вашого автомобіля. Справа в тому, залишити деякі марки на вашому автомобілі, так що навіть якщо вони відокремлені, ви все одно знаєте, що вони твої.

5. Інвестувати в гаражі.
Ви ніколи не могли б підозрювати будь-якого з ваших сусідів, щоб ваш автомобіль далеко. Але ви ніколи не будете знати, якщо хто-небудь з десяти міст від падає на сусідство з єдиним наміром вкрасти автомобіль в середині ночі. Автомобілі, припарковані на видному легше вкрасти вночі. Так що не втрачайте свій гараж, якщо у вас є. Якщо у вас немає гаража, побудувати один. І використовувати його в будь-який час.

6. Не приховуйте другий набір ключів від машини десь в машині.
Автомобільні злодії, розумні люди. Не варто недооцінювати їх ні на секунду. Це погана практика поставити другий комплект ключів від машини під спідницю вашого автомобіля. Хтось може випадково натрапити і залишити вам безпорадно плакала. Якщо це працює для вашого будинку, не зробити те ж саме для вашого автомобіля.