речі, які ви повинні запитати вашої дитини перед тим, як автомобіль, щоб їх

Купівля першого автомобіля, як підліток впевнений, захоплюючий досвід, але не в рівній мірі, що означає для зацікавлених батьків, які турбуються про свою безпеку дітей і благополуччя. До прийняття рішення піддаватися на вимоги вашого підлітка, запитай себе найголовніше:

Ваш підлітків дитини є потреба в автомобілі?

Як ваша дитина просить особистого автомобіля, перше, що ви повинні вирішити, чи є вони насправді її потребують, або це просто інша випадкова примха їх, щоб з’явитися стегна. У разі, якщо вам часто доводиться шофер їх навколо, щоб школа, уроки, або просто в інших місцях, і громадського транспорту у вашому місті не дуже надійний, відповідь, ймовірно, так, вони дійсно потребуєте в автомобілі. Якщо ні, то просто сказати тверде “ні” і затримати рішення на пізніший час.

Якщо ви з’ясували, що самостійної ініціативи автомобіля є актуальною необхідністю для вашого малюка, наступний набір поради можуть бути корисні:

1) Drive Safe в усі часи

Вам доведеться розглянути, якщо ваш підліток зробить надійним водієм. Їх безпека повинна бути в першу чергу, якщо ви дозволяєте їм мати особистий автомобіль. Керівництво їх їздити обережно. Переконайтеся, що вони знають, щоб не завантажувати занадто багато своїх друзів у машині, в той же час, як це могло бути відволікаючим і підлітків водій стає значно більш схильні до викликаючи-якої аварії.

2) Попросіть підлітка зробити принаймні деяка частина платежів по собі

Почуття фінансової відповідальності повинні прийти, коли ви підліток. Якщо ви, щоб ваша дитина заплатити за автомобіль на його / її власної, вони будуть відчувати себе набагато більш відповідальним у напрямку транспортного засобу і, крім того стане більш імовірним, піклуватися про нього. Ви можете допомогти з деякими платежів або, може бути страхування, однак, не приймати всі витрати на автомобіль на себе.

3) керівництво вашої дитини з вибору вживаного автомобіля

Отримання практичних транспортного засобу в кілька невеликим бюджетом, що ваша дитина може мати на увазі, може бути жорстким. Насправді старих автомобілів не приходять занадто дешево. Ви повинні зробити багато досліджень, а також порівняння, перш ніж ви можете виправити ваш розум на будь-який автомобіль, щоб купити. Ви можете допомогти своїй дитині, щоб вибрати мудро. Teenaged діти часто захопитися захоплюючим зовнішність чи, може бути, стильні автомобілі. Не дозволяйте цьому статися, вибрати функціональний автомобіль для них, які можуть управлятися принаймні, до того часу, коли вони закінчать навчання.

4) Дайте вашій дитині деякі поради та підказки на підтримку автомобіля

Поговоріть зі своїм початківця власника автомобіля, пов’язані з планами авто страхування, турбота про транспортний засіб та інші поради Більше того автомобіля, який ви, можливо, вважаєте важливим. Деякі практичні знання дійсно може допомогти їм краще керувати, а тим більше навіть можете зробити їх транспортний засіб продовжувати йти довше.

5) попередити їх про наслідки у разі, якщо вони дійсно не дотримуватися правил безпечного водіння, а також обслуговування автомобіля

Повідомте йому, сильно, що це його робота, щоб зберегти чек на графік обслуговування автомобілів, щоб заповнити газом своєчасним, і, крім того, щоб сплачувати страхові внески у встановлені терміни. Попередити їх про серйозні наслідки у разі, якщо вони отримують транспортний квиток або не в змозі підтримувати автомобіль відповідально.