речі, які ви повинні знати про каталітичних нейтралізаторів

Перший каталітичний нейтралізатор був зроблений в 1960 році. Він був встановлений в більш і більш транспортних засобів на 1970-і і в 1975 році; каталітичний нейтралізатор стало обов’язковим пристроєм в кожному транспортному засобі після проходження закону про чистому повітрі. З безліччю поліпшень, тепер каталізатор робить велику роботу в транспортних засобах.

Викиди, які виходять з автомобілів становить головну загрозу навколишньому середовищу. Ці викиди причини забруднення повітря. Але каталізатором допомогти зменшити ці шкідливі викиди, які виходять з вихлопних газів автомобілів.

Автомобільні вихлопи містять гази, такі як чадний газ, оксиди азоту та вуглеводні, які можуть бути шкідливі для озонового. Крім того, ці гази, які викликають потворні смогу і вбити рослинного життя. Але, поставивши каталітичним нейтралізатором в машину, ви можете конвертувати ці шкідливі гази гази, які не є шкідливими. Каталізатор Чи відбувається цей процес в результаті хімічної реакції. Для полегшення таких процесів, каталітичні нейтралізатори зроблені метали, такі як родій, платину або паладій.

Видалення каталізатора з транспортного засобу є незаконним. Тому необхідно, щоб замінити його, якщо він йде погано. Каталізатор може не через декілька причин. Незгорілого палива, перегріті Конвертор пробками, поганий вихлоп, погані датчики кисню деякі причини невдач. Однак важко знати напевно, якщо є щось не так з каталітичним нейтралізатором. Але ви можете судити про це за деякими показниками. Якщо ваш автомобіль не працювати швидше, коли ви натискаєте педаль газу, ваша каталізатор може мати проблеми. Також, якщо ви виявили велике падіння ваш пробіг газу, каталізатор може бути проблема. І, якщо ваш автомобіль каталітичний нейтралізатор повністю зупинився, двигун не буде працювати довго і зупиниться після декількох хвилин.

Якщо ви виявили на будь-яке питання вашого автомобіля каталітичний нейтралізатор, замініть його найближчим часом. Переконайтеся, щоб придбати якісну каталітичного нейтралізатора. Використовуйте досвід механіка, щоб замінити його, не намагаючись зробити це самостійно, тому що якщо це пристрій не встановлений належним чином, це може завдати серйозної шкоди Вашого автомобіля, що є незворотнім.