робить велику частину активів знецінюється

Як тільки продаж виробляється і ключі від машини передаються від продавця автомобілів своїм зареєстрованим власником, новий автомобіль, AOS значення починає знижуватися круто. Навіть раніше, ніж Ви ведете свій новий автомобіль з салону і на асфальт, ваш автомобіль негайно втрачає свою цінність, навіть якщо ви додасте вишукані приладової панелі шкірою верблюда охоплює до вашої нової купівлю.

За даними Американської автомобільної асоціації (ААА), седана, який управляє близько 15 000 миль щорічно дешевшає на $ 3392 на рік, що становить 60% від загальної вартості його використання. У кращому випадку, автомобіль буде коштувати стільки, скільки 35% від його первісної ціни після п’яти років або 60 місяців. Так як же зменшити вплив амортизації на дуже швидко знецінюється актив?

У той час як налаштування і додавання деяких особистих квітів до машини, здається, тенденція в даний час, це просто не найкращий крок, якщо ви хочете отримати більш високе значення перепродажу і низька норма амортизації. Колір є визначальним фактором. Автомобілі з нейтрального кольору, такі як червоний, сріблястий, білий, чорний і буде мати більше шансів отримати перепродаються за вищими цінами, ніж ті, з одними робочі місця фарби та індивідуальні інтер’єри. Нейтральні кольори, швидше за все, залишаються популярними, ніж ті, з розкішними відмітні знаки та аксесуарів, так що, AOS краще дотримуватися нейтральної Автомобільні килимки, а також.

Зберігання Вашого автомобіля упорядкованій також допомагає в уповільненні автомобіля, AOS амортизації. Добре змазана двигунів, вощеного кадрів, і чисті інтер’єри, підлога мати, чохли сидінь і може зробити багато, щоб зробити більшу частину будь-якого автомобіля. Крім того, наявність механік регулярно перевіряти автомобіль, AOS основних частин може допомогти виявити будь-які дефекти на ранній стадії, яка може допомогти вам заощадити доларів у великих витрат на ремонт в довгостроковій перспективі.

У той час як деякі аксесуари автомобіль не може допомогти збільшити автомобілі, AOS вартість при перепродажі, установка персоналізовані ще нейтральні і корисні аксесуари, такі як GPS, динаміки, автомобільні килимки і допоміжних гніздами може допомогти у збереженні норми амортизації на мінімальному рівні.

Підтримування вашої машині, AOS зовнішні чисті і воском його часто допоможе стані автомобіля, AOS зовнішній вигляд, тим самим знижуючи автомобілі, AOS знецінюється значення. Пральна ваш автомобіль регулярно також може допомогти вам визначити незначні вм’ятини і подряпини, ІІ, який більшість з них може бути легко виправлені таким чином, ви економите гроші, перш ніж ці дефекти стають занадто великими, що негативно впливає на вартість при перепродажі Вашого автомобіля.

Одна річ, кожен автовласник повинен розуміти, що якими б авторитетними виробника свого автомобіля, або як добре вони підтримують їх транспортного засобу, вони все одно знеціняться, а деякі навіть більше, ніж інші. Автомобіль, AOS амортизації може бути врівноважена, слідуючи простим радам, згаданих вище. Крім того, що виробляє поточне технічне обслуговування кожні кілька місяців або близько того, мити щотижня, і регулярне пиленія інтер’єрів може змусити когось отримати найкраще з свого автомобіля.