розширення E85 парк General Motors

E85 рух, яке засноване на альтернативне паливо, що складається з 85% етанолу та 15% бензину, стає додатковим стимулом для завдяки недавньому рішенню General Motors розширити свою існуючу лінію в порівнянні з 9 до 14 моделей. Це збільшення буде означати, що General Motors, яка вже має майже 2 мільйони E85 транспортних засобів на дорозі, буде в змозі виробляти до 400 000 E85 автомобілів на рік. Для прихильників альтернативних джерел палива, рішення General Motors, безумовно, довгоочікуваний. Давайте поглянемо на розширення флоту E85 GM і що це може означати для вас, паливо свідомого автомобіліста.

E85 була навколо протягом більше десяти років, але тільки останнім часом був у центрі уваги такої широкої уваги. Кредитна ціни газу, що перевищує $ 3 за галон за інтерес до E85, і ви можете зрозуміти, чому General Motors продовжує розширювати свою лінійку до задоволення попиту на альтернативні джерела палива.

поточний рядок вгору

Поточний ГМ парку автомобілів E85 в даний час налічує дев’ять. Silverado GM, Tahoe, Impala, Монте-Карло, лавини, Сьєрра, Suburban, Yukon і Yukon XL в даний час складають всього парку E85 здатна автомобілів, вироблених на автовиробника. Основна частина продажів E85 ГМ прийшли з 2000 року, однак автовиробник будували E85 здатна транспортних засобів протягом багатьох років до початку нового тисячоліття. DaimlerChrysler і Форд також побудувати десятки тисяч E85 автомобілів на рік.

Розширення на тему

General Motors планує додати п’ять нових моделей на 2007 рік у тому числі Chevrolet Uplander, його кросовер ван пропозиції. Інші моделі досі не названі, але вони, ймовірно, включати аналогічних розмірів транспортних засобів.

Брак зберігатися / обмежену доступність

У той час як звернення E85 залишається сильною, обмежена доступність насоса і браку палива поставили навантаження на ринку. Більшість використовуваних в даний час етанол отримують з кукурудзи доступною їжею і джерелом палива в США, однак, нафтопереробні заводи і насос доступність обмежена межами Середнього Заходу, що робить E85 повністю недоступні в деяких областях. За допомогою GM, нових станцій і збільшення ємності йдуть онлайн. На щастя, якщо E85 не доступні в тій чи іншій області, кожен автомобіль ще може працювати на прямогонний бензин.

паливної економічності та продуктивності

Ще одна область, яка має бути визнана в загальну економію палива. У той час як етанол дійсно справляє гарне підвищення загальної продуктивності, вона пробіг вплив палива зводячи її на 25-30% на деяких моделях. Коли E85 ціни 50 або 60 центів нижче, ніж бензин, це не є проблемою. Тим не менш, з E85 бути високим попитом, ціни тільки 5 або 10 центів нижче в більшості районів. Звичайно, споживачі можуть виявитися ще більше платити за паливо загальним шляхом обрання, щоб піти з E85 в різний час.

більш чистого навколишнього середовища

Крім ціни і економії палива, є одна величезна перевага використання E85: шкідливих речовин значно знижується. Лише невеликий відсоток бензину, споживаного в порівнянні з прямими бензину або дизельного палива, викиди парникових газів, істотно знизилися яка явно краще для навколишнього середовища.

Тимчасове рішення або хвилі для катання?

Нарешті, E85 може розглядатися лише тимчасове рішення, особливо якщо інші форми економічних автомобілів завоювати популярність. Гібриди залишатися привабливою альтернативою для деяких, біодизельне паливо зростає в силі, і водневих автомобілів тільки через кілька років. Тим не менш, E85 це більше, ніж захоплення, але вона потребує деякої державне втручання, щоб домогтися успіху. Чи федеральний уряд не втручається ще належить з’ясувати, але якщо настрої споживачів продовжує рости, що все це може стати спірним.