різниця між паливом і дизельним двигуном

З тих враховуючи, що початковий бензиновий двигун був змодельований був величезний критика його на підставі того, що він використовує лише 10% від палива. Очевидно палива економічний клімат був дійсно дуже низька. Саме це низький витрата палива, який надихнув розвиток вашого двигуна, що працює на дизельному паливі. Паливо фінансової системи дизеля був явно 20% до 30% набагато краще, ніж унікальний газовий двигун. Але те, що виробляє це розходження? Відповідь лежить від того, як двох двигунів наводяться. Хоча бензиновий двигун бігає по циклу Отто дизельний двигун бігає стиснення двигуна, і що має життєво важливе значення для транспортного засобу. Що саме ці два двигуна все про?

Моторного палива, як говорили про раніше працює по циклу Отто. Цей процес також відомий як чотиритактний двигун. В ідеалі це двигун повинен стати досить термічно ефективним і завжди, щоб зробити реальною низькою відходів у порівнянні з тим, що він споживає. Двигун працює на принципово внутрішнього згоряння. Щоб запустити її використовує 4 основних кроків, причина того, як двигун був переданий в якості чотиритактного двигуна.

Першим етапом є саме там, де повітря і бензин береться в двигуні і називається споживання етапі. На наступному етапі або стадії стиснення, коли тиск використовується на цій суміші. Запалювання слід фаза, в якій іскра горить, що веде до суміші, щоб запалити. З гнізда і останній етап двигун вичерпує з вихлопної змісту від двигуна.

У той час як дизельний двигун працює на цих взаємопов’язаних етапів це третя фаза, яка відрізняє її від бензинового двигуна. Навіть незважаючи на газовий двигун бажає стати іскрою освітленій, щоб запалити двигун дизельний не буде. В якості заміни двигуна використовує метод стиснення. Двигун в якості заміни стискає повітря, щоб додати теплоту і коли тепло додали двигун набуває електричну енергію. Це фундаментальне велика різниця за участю палива, а також дизельним двигуном.