різні варіанти поставки запчастин BMW

Якщо ви набрали “запчастин BMW” в пошуковій системі, щоб потрапити сюди, ви, ймовірно, під враженням від результатів. Був, ймовірно, тонна варіантів, деякі плями, в деяких повністю протилежне тому, що ви шукаєте. Чому це відбувається? Оскільки існує багато різних типів деталей БМВ від повністю розходяться категорій. Як тільки ви визначите ті, що ви шукаєте, ви можете звузити область пошуку і сподіваємося знайти те, що ви шукаєте.

OEM запчастин BMW

Цей термін (Original Equipment Manufacturer) означає, що ви шукаєте частина BMW – тобто той, який входить в пакет BMW, BMW або від одного зі своїх постачальників. Це число, BMW частини. Прикладом цьому може служити заміною несправних або дефектних частин (склопідйомників, як правило, не в змозі багато, або може бути, ваші фари лінзи відколи, ви зрозуміли), або, можливо, додавання додаткового аксесуара заводі, як багажник на даху, всепогодні килимки, або рукоятка важеля перемикання передач від М5. У будь-якому випадку, якщо ви шукаєте Оригінальні запасні частини обладнання, то “OEM запчастин BMW” є підходящим пошук за ключовими словами. Особисто я рекомендую перевірити Tischer BMW або Пелікан запчастини, вони лідери в онлайн-розподіл частин OEM (вони не продають нічого, крім нових OE частин). Ви також можете перевірити місцевого дилера.

запчастин BMW

Про хлопчик. Є багато запчастин. Мовляв, за тонну. Якщо ви намагаєтеся шукати це, ви, ймовірно, хочете, щоб отримати багато більш конкретним. Запчастин, як правило, оновленню та модернізації. Це означає, що завгодно від нових коліс або турбо комплект до маленької речі, як нові підстаканники і т.д. При пошуку запчастин BMW, ви маєте справу з компаніями, які продають їх досить важко (на відміну від OEM-постачальників запчастин), тому ви можете, ймовірно, пошук саме те, що ви хочете, тобто “Vorsteiner Магістральні” – або, якщо ви не знаєте, чого хочете, може бути, спробувати BMW Оновлення в якості ключового слова. Форуми та онлайн дошках оголошень, як Bimmerpost або E46Fanatics також відмінний спосіб знайти запчастин, а підтримують продавців там зазвичай спеціалізуються на післяпродажного оновлення.

витратні матеріали та запасні частини

Третій і останній вид є частиною загальної речі вашого BMW споживає, але які не обов’язково мають бути конкретні BMW для задоволення ваших потреб. Це включатиме будь-який тип рідини (коробка передач, Підсилювач рульового управління, масло, гальмівні, вітрове скло, і т.д.), Шини, свічки запалювання, і інші речі такого роду. Якщо ви шукаєте ці речі, ви можете взагалі намагаюся Kragen або O’Reilly, але якщо ви наполягаєте на замовленні онлайн, можливо, спробувати ECS Тюнінг, вони, як відомо, досить гарний також.
Сподіваюся, ця стаття допомогла звузити область пошуку. До цього моменту ви, напевно, знаєте, який з цих категорій ви шукаєте, і принаймні, гарною відправною точкою, де (крім пошукових системах), щоб подивитися на них.