слідкувати за наполегливі продавці автомобілів

Вийшло б, Coulda, Shoulda. Мав би, могла і повинна мати. Ці слова жалю застосовувати занадто часто в житті більшості з нас. Купівлю або оренду автомобіля може стати одним з тих часів, якщо ми не будемо обережні. Після оренди або договір купівлі-продажу підписаний, нам доведеться жити з цим. Іноді це було б набагато краще стояти на своєму, а не пізніше доведеться думати, що б, може мати або мало бути зроблено.

Перед входом у представництві, це гарна ідея, щоб приймати якісь рішення. Якщо цього не зробити, він стає занадто легким і, ймовірно, піддатися високого тиску тактики продажів ви знайдете там. Автомобіль продавці мають погану репутацію і часто розглядаються як нечесні і ненадійним. Звичайно, є хороші, чесні та етичні продавці там (і всі вони діють, як вони підходять, що категорії, навіть якщо вони не роблять).

Наполегливий продавець може змусити вас купити або орендувати автомобіль, навіть якщо ви не готові це зробити. Вони намагаються змусити вас думати, що вони давали вам гарну угоду, яка вам потрібна, щоб скористатися в той же день. ніколи вони не брати не для відповіді, і вони продовжують тиск на навіть якщо ви намагаєтеся піти. Вони принесуть із собою підкріплення, імовірно менеджер з продажу, який уповноважений дати вам ще більш вигідну угоду. Не дозволяйте собі, щоб маніпулювати. Продавець може не здається особливо високим тиском, але вони часто використовуються недобросовісні методи, щоб ви в своїх руках.

Продавці можуть здатися хорошими, але вони зазвичай використовують дуже високим тиском, навіть, здавалося, зробити це. Якщо Ви висловлюєте заклопотаність з приводу страхування, вони хочуть викликати вашим агентом, щоб отримати цитату на новому автомобілі. Якщо ви говорите, що хочете, щоб думати про це, вони наполягають, що немає нічого, щоб думати про з цієї угоди. Вони намагаються тримати вас захопили в їх будинку.

Хоча деякі продавці зв’яжуться з вами після продажу, часто буває нормальним, щоб ніколи не почути від них знову після “угоди” буде завершений. Там немає подячний лист, ніякої телефонний дзвінок, або нічого. Вони отримують свою комісію і дійсно не піклуються про вас. Постійні клієнти не є звичайними.

Продавці навчаються зробити продаж в перший раз ви відвідаєте їх. Якщо вони вас не розумію з першого разу, вони, швидше за все, не матиме шансу. Вони знають, що, якщо ви залишите свій виставковий зал, ви, ймовірно, не повернеться. Якщо у Вас деякі перевірки і думати про свої «угоду», ви можете виявити, що вона не була настільки хороша. Покупки навколо може виявитися краще для вас, чого вони не хочуть, щоб ви дізнаєтеся. Продавцем намагається не дозволить вам залишити без покупки.

Придбання або оренди автомобіля є важливою подією. Це найбільший або наступного найбільших (для тих, хто є вдома) витрат для більшості людей. Це те, що повинні бути розглянуті і уважно розглянуті до підписання будь-яких документів. Продавці не хочуть споживачу робити якісь перевірки чи мислення. Вони хочуть, щоб ви, коли ви уразливі, і вони будуть носити вас, поки ви не щойно.

Використовуйте ці ідеї, щоб уникнути проблем у майбутньому:

• обговорити це питання ретельно, перш ніж навіть збирається дилерської
• Розглянемо ваші варіанти
• Вирішіть заздалегідь, якщо ви не готові або не хочуть купувати в той день
• Не дозволяйте наполегливим продавцям отримати свої ікла в вас
• Чи не визнаю, що можна було купити в той день
• Не дрейф

Це гарна ідея, щоб розвинути в собі здатність просто говорять не до наполегливої, агресивний, високого тиску продавців. Зробити їх не беруть не для відповіді, поки ви не готові. Не дозволяйте їм високий тиск на Вас в те, що ви не хочете робити. Ви будете щасливі з вашої можливої ​​покупки і мають менше жалю.