соди вибухових

Один з найбільш сміливих і успішних методів розбирання Вашого автомобіля від старої фарби через соди вибухових робіт. Сода вибухових процес, який використовує бікарбонату натрію або випічки соди наносять на поверхню за допомогою стисненого повітря.

Методи раніше використовувалися для видалення фарби або непривабливий матеріал із забрудненої поверхні було, щоб очистити, чіп, пісок, використовуйте агресивні хімічні речовини або пісок вибуху його. Ці методи призвели до занадто багато роботи, а не прекрасну роботу. Тепер Сода Вибухові сталося з цих методів. Хоча сода вибухових схожа на піскоструминну обробку, немає шкоди, заподіяної навколишньому середовищі субстрату або під час або після використання.

Сода Вибухові це процес, який може позбавити практично на будь-якій поверхні в ефективним і безпечним чином. Соди вибухових можна легко видалити вуглецю, мастила, масла, матеріал прокладки, поверхнево корозії, фарби і покриття з різних сплавів, пластмас і композитів без пошкодження підкладки або спотворення. Сода Вибухові залишає твердим анодованим покриттям недоторканими.

Вибухові Сода є останнім, зелених технологій безпечного зняття фарби та / або очистити практично на будь-якій поверхні. Машини соди вибухових використовувати стиснене повітря для доставки випічки соди на поверхню, що очищається. Аналогічно ефектам піскоструминна обробка, піскоструминна обробка соди набагато добрішим і м’якше до підстильної поверхні і навколишнього середовища. Цей процес є досить м’який, щоб видалити без збитку для покриття підкладки. Практично будь-яке покриття може бути видалено з найбільш будь-якій поверхні. Сода Вибухові Медіа FDA затверджених, нетоксичні, і не містить вільного кремнезему, вона не утворюють іскор, негорючий, безпечні, і екологічно безпечна.

Сода Blaster є автономним система, яка включає в себе вибух генератора, стисненого повітря високого тиску, системи знезараження вологи, шланг, і вибух сопла. В результаті вибуху сопла соди вибухових додатків не є типовим частина зносу, в результаті сопла можуть бути кераміки або металу, такого як карбід вольфраму.

Вибуховою матеріал складається з сформульовані випічки соди (хімічна назва бути бікарбонат натрію) Вибухова сода є надзвичайно крихкий матеріал, який має мікро-фрагментації при ударі, буквально вибуху від поверхні матеріалів без пошкодження підкладки.

Heavy Duty Іствуда Портативний Blaster тиску сода може видалити покриття фарбою без травлення або деформації металу. Це Blaster ідеально підходить для зачистки скловолокно, сталь і алюміній. Це може позбавити весь автомобіль приблизно в 8-12 годин з 8-12 50 фунтів коробки соди.

Master Blaster від Іствуд є подвійний бластер, який дозволяє перемикатися між содою і абразивної в секундах або змішати в нескінченному співвідношенні між двома медіа. Існує ексклюзивний змішувальний клапан, який дозволяє на льоту змішування вибір між двома абразивів. Це зменшує час вибухових наполовину. Сода ЗМІ може видалити покриття на тонкій підкладки, такі як скловолокно, хром, нержавіюча і т.д. При перемиканні на абразиви іржі, важких масштабування або багатошарових покриттів може бути підірваний.