специфікації Ferrari Модени

Ferrari є одним з найбільш популярних імен в світі суперкар поруч з Lamborghini. Для багатьох років вони виробляють транспортні засоби, що будь-який з нас уб’є їздити, навіть якщо ми ніколи не могли собі їх дозволити. Один з найбільш поширених моделей є Modena – які запропонували споживачам з блискучою шкірою, регулювати, і поїздка, яка не може бути легко знайдений в іншому місці.

У 1999 році Ferrari випустила купе 360 Modena і кабріолет Spider. Під капотом їм дали V8, 3,6 літровий двигун, який мав можливість виштовхнути 400 кінських сил і 8500 оборотів в хвилину. Це дало йому можливість перейти від 0 до 60 миль / год всього за 4 секунди.

З цим потужним двигуном була стандартна передача і шість ручних швидкості. Багато людей замовлю його з дорогою F1 закритого перемикання механічною коробкою передач, яка була оснащена ручкою м’яч хром. Він використовував стійці підрульовими перемикачами перемикати передачі всього за 150 мілісекунд. Це робить його легше на транспортний засіб, коли ми шукаємо, щоб пройти через великий трафік.

На зовнішній вигляд він був побудований з алюмінієвою рамою шасі і гнучкий поперечний важіль підвіски алюміній. Погляд був обладнаний особливо Pininfarina і алюмінієвий матеріал був використаний, щоб зробити його легким і краще обробляти під час водіння на дорогах. Багато спортивних автомобілів використовувати цей матеріал з тієї ж причини.

На внутрішній Ferrari Modena він був побудований з високою якістю шкіри і деякі інші матеріали, які зробили його зручним і для тих, хто розкішної їзді всередині. Місць за умови дотримання належної заходом підтримки і поглинається будь-які нерівності на дорозі. Навіть якщо це зроблено за допомогою всього двох місць це дуже просторо і залишити простір для будь-якого за додатковий багаж, ми могли б мати.