спокуса купити-дешево-авто докладніше

Якщо ви ходите по магазинах навколо, ви можете знайти послуги, які будуть робити цю роботу всього за $ 100. Схоже, багато, чи не так? Ну, в більшості випадків, ви могли б зробити ту ж роботу самостійно протягом декількох годин.

Ось кілька областей, які окремим професійним обслуговуванням від середньої Деталь обслуговування:

Килимів і оббивки плями. Pro Shops можна видалити майже всі плями (продукти харчування, харчовий барвник, масла, бруду, кола, чай, кава, крові і т.д.). Любителі зазвичай вичистити їх з чищення килимів колись, якщо він не виходить, вони йдуть далі.

Куточки і закутки. Плюси магазинів використовують стиснене повітря для очищення глибоко у вентиляційні отвори, тримачі склянок, карта кишені, під сидіннями, усередині дверей тягне, всередині розетки аварійне гальмо, між сидіннями, і т.д. Всі ті місця, які ви не можете очистити з вашого пилососа.

Сухих приміщеннях. Один з поширених помилки роблять любителі йде дуже багато шампуню на килимах і місця! Pro Shops використовувати мінімальну кількість шампуню або використовувати пароплав, щоб, коли ви вибираєте ваш автомобіль, як він повністю висохне. Там немає жодного виправдання за запитання клієнта «повітря їх автомобіль” після деталях.

Бруд і моху зовнішні віконні ущільнювачі, зазори, cowls.anywhere бруд прагне осісти і не може бути вилучена з автомийкою. Кожен спеціалізований магазин використовує тиск і робить його частиною їх процес, щоб підірвати в ці вузькі місця, де бруд осідає і живе за межами вашого автомобіля. Я повинен додати, емблеми в якості пилозбірника, а також.

Swirl безкоштовно рецептури і полірування. Якщо ви є власником автомобіля темного зокрема, остерігайтеся економіки послуг, які поставлять суворих сучки у фарбу, а потім заповнити їх з воском. Автомобіль може виглядати блискучим, коли ви піднімаєте трубку, але коли віск миє away.You отримаєте запаморочення, дивлячись на ваш автомобіль у ЗС

«Проблемні» автомобілі. Деякі автомобілі мають унікальні питання, включаючи: надмірне шерсть домашніх тварин, окислені фарбу, плями від води на вікнах, плями сечі, запах їжі, собака запаху, запаху тютюну, сильно забарвлених коліс, і цвілі. Невеликий бюджет, дешеві ціни просто немає обладнання, щоб виправити ці проблеми, які очікуються від професіонала.

Правильна чистка двигуна. Очищення двигуна відносно легко зробити, і відносно легко зробити неправильно! Довіряючи ваш двигун (і всі її чутливі Electricals) недосвідченому Деталірованним може коштувати вам тисячі. І яка ймовірність у них є страхові, коли це станеться?

Деталей. Чи є радіо вибухових? Ваш нагрівач з небес? Дзеркала переставити? Був запасне колесо прибрали в багажник? Є мазки на вікнах? Чи власнику неприємний запах з рота? Був люк на даху не прибрали? Хіба вони доставити в строк? Хіба вони записують ваші проблеми? Це невеликі деталі, які роблять справу з компанією спрощеним і справу з компанією клопоту. Встановлені магазини отримують ці деталі прямо, і саме тому вони можуть звернутися за більш високі ціни з року в рік і залишитися в бізнесі.

Ви можете удачу і виявили, що один бюджет служби, що робить роботу правильно. Але, швидше за все, деякі суттєві роботи будуть пропущені або ігнорується, і ви, мабуть, є проблеми з доставкою рази, обслуговування клієнтів, і т.д. Ви не отримаєте ваш автомобіль часто докладно, так чому б не заплатити $ 50 – $ 100 додатково за робота, яка йде гладко і правильно?