спортивних автомобілів Поради з безпеки Контрольний список

При купівлі спортивного автомобіля, ви повинні розглянути наскільки безпечно їздити. Є два види системи безпеки, яке необхідно враховувати: функціональної безпеки і неактивних безпеки.

Функціональна безпека:

Функціональна безпека вимагає засоби для запобігання автомобілів від нещасних випадків. Це включає в себе ефективні гальма, чуйні та надійні ручки підвіски. Нижче наведені деякі з цих функціональних особливостей безпеки. Ви повинні бути інформовані про кожній функції, так що ви знаєте, коли ви знайшли свій ідеальний спортивний автомобіль.

електронні системи стабільності:

Ця функція має здатність відчувати, коли автомобіль знаходиться поза контролем і заступається колеса за допомогою дискримінаційних гальмування до конкретного колеса. Вона включає в себе тягу управління і антиблокувальною гальмівною системою. Ця особливість видно в основному на розкішних спортивних автомобілів, як це дорого.

антиблокувальна система ABS або:

ANTI антиблокувальна система ABS дозволяє або автомобілі, щоб зупинити швидко і все ще продовжують бути легко маневрувати. Антиблокувальною гальмівної системи активуються за допомогою сильного тиску так що вам потрібно, щоб дізнатися, як це зробити. Не покладайтеся тільки на помірний тиск, щоб уникнути ковзання.

тягові обігу:

Ефективна обробка автомобілів TRACTION допомагає підтримувати свою владу навіть під час прискорення. Ця функція найчастіше пропонуються для заднього колеса, як він допомагає зменшити перешкоди і використання підсилювачем гальм на обертовому колесі.

Неактивних функцій безпеки:

З іншого боку, неактивні функції безпеки є ті, які захищають водія та інших пасажирів, коли функціональні характеристики безпеки невдалі.

Неактивних функцій безпеки включає в себе наступне:

Регульовані підголовники:

Регульовані підголовники краще назвати підголовники, тому що це перешкоджає голови водія від прив’язки назад і вперед, коли відбувається зіткнення. Він повинен бути сумісний з висоти мешканців, щоб бути більш ефективним.

Подушки безпеки:

Більшість транспортних засобів мають подушки безпеки для забезпечення безпеки. Автомобілі, які мають подушками безпеки для всіх пасажирів і охоплюють спереду і з боків ідеально підходять і важливим.

Відстань від подушки безпеки:
Коли ви йдете на тест-драйв, не забудьте перевірити відстань від подушки безпеки від вас – найнадійніший розрив 10 см від подушки безпеки. Для цього перемістіть спинку сидіння в розслаблений стан і перевірте, щоб переконатися, що є 10 дюймів між подушкою безпеки і самому собі.

Ремені безпеки:

Ремені безпеки також є важливою функцією в області автомобільної безпеки. Ви повинні також перевірити і переконатися, що там здійсненний ремені безпеки. Ремені безпеки можуть допомогти врятувати вас і вашої родини у разі дорожньо-транспортних пригод.

Переконайтеся в тому, що транспортний засіб має регульовані плечові ремені так, щоб ремінь можна регулювати, щоб відповідати висоті пасажира.

Хороша покупка з функціями безпеки, зробить досвід спортивного автомобіля набагато приємніше для покупця.