старі автомобілі та захоплення у нас є для них в Америці

Потреба Америки в автомобілях значення не слабшає. Довгі втомилися від наслідувача, печива, нудні моделі, споживачі вимагають – і отримують – автомобілі, які, відверто кажучи, в стилі ретро. Так, автовиробники Америки досягають назад у часі, щоб побудувати купу моделей, заснованих на популярні моделі минулих років. Давайте подивимося на “Big 3″ автовиробників і їх нинішній урожай ретро-автомобілів, а також «майбутнє» моделей скоро буде випущений.

Визначено, ретро автомобілі є транспортні засоби, які приймають сигнали від стилю автомобілів, випущених або два покоління тому. Ні, ці транспортні засоби не є копіями більш ранніх моделей, а кожна ретро автомобілів займає більшу частину їх погляд від більш ранніх моделей.

Хоча американські автовиробники переважають ретро ринку, Volkswagen New Beetle був одним з перших автомобілів, йдуть, як він пішов вперед. Заснований на платформі VW Golf, круглої форми New Beetle прислухається до квітки епоху дитини з його поточним виконанням народний автомобіль. На щастя, VW вистачило присутності духу, щоб включати його знаменитий «квітка тримач” у с приладової панелі, щоб викликати пам’ять про попередній моделі.

Форд штовхнув вперед ретро ринку з його введенням Thunderbird в 2002 році. Запозичуючи з початку шістдесятих TBirds епохи, автомобіль з перемінним успіхом як Форд продав дуже обмежене число моделей протягом декількох років, а потім припинили його після того, як модель 2005 року, посилаючись на погані продажі. У 2004 році Форд представив ретро-версію Mustang, засновані на ’67 фастбек Mustang. На відміну від TBird, Мустанг був величезний успіх і Форд навряд чи можуть йти в ногу з виробництвом. Немає слів, якщо ретро Пінто не планується по FoMoCo.

Chrysler отримав в ретро-захоплення з його введенням PT Cruiser 2000. На підставі 1950 ЕРИ фургонів панелі, PT Cruiser сидить на нині неіснуючої Neon платформи, але продажу були сильні для Chrysler. Dodge Challenger, інший продукт Chrysler, є автомобіль, багато хто чекає, щоб побачити, якщо і коли вона дебютує в якості моделі ’09. Запозичення сигнали від ’71 модель є частиною задоволення від цієї машини: двигун Hemi у поєднанні з фантастичною інтер’єру, безумовно, допоможе ходу продажів. Між іншим, нинішній зарядний Dodge НЕ ретро – він має четверо дверей – але я згадую його, тому що це один крутий автомобіль!

Chevrolet відправився ретро з РСР, “вантажівка”, заснований на епоху 1950-х ДБЖ вибір. Кажуть, що повільне РСР продажу – Ей, $ 42K для цього головне – це на останньому подиху. На щастя, HHR [Спадок високим дахом] Chevy буде тримати в ретро-бізнесу, як ця нова для 2006 модельного бере свої репліки моделювання від ’49 Suburban. Деякі сказали б, PT Cruiser!

Невже ми, ймовірно, побачите більше ретро-автомобілів в майбутньому? Може бути, але, ймовірно, не Caddy рясніє плавники або Chevy Vega. Любов Америки зі старими моделями сильна, але вибірково, і автовиробники повинні бути впевнені, що споживачі дійсно хочуть зокрема ретро автомобіль, перш ніж покласти його у виробництво. О, до речі, ’09 Chevy Camaro концепція є однією гарячої гарний автомобіль!