стискаючи потужністю від Corvette

Так корвета поставляється з великою владою на фондовому двигуна. Є кілька простих частин, які можуть бути додані вичавити істотний виграш в потужності. Завдяки оптимізації повітряного потоку, який приймається інформація двигуна, вихлопних газів, які виштовхують із задньої частини автомобіля, і те, як моторного палива, значні успіхи можуть бути зроблені.

Перше, що ми будемо говорити про те, щоб повітря в двигун. Фондовий фільтри, хоча вони поліпшили за рік усе ще досить обмежувальним. У нас є люди задають нам багато про падіння продуктивності фільтрів, які просто замінити фондовому фільтрів. У більшості випадків ці фільтри ледь вистачає CharTable отримує владу. Їх реальна користь в тому, що більшість з них є мільйон миль гарантії, тому вам не доведеться турбуватися про очищення і повторного використання фільтрів, а не купувати нові фільтри, кожен раз, коли вам потрібно обслуговування зроблено. Додавання холодного повітря, де коефіцієнт посилення потужності проводиться. Холодні повітрозабірники мають високі фільтри потоків, які в змозі взяти в повітря з усіх боків фільтра, а не тільки через одну сторону, як плоского фільтра. У більшості випадків можна очікувати близько 15 л з холодного повітря, і при використанні в поєднанні з іншими елементами, наприклад, тюнер і вихлопних газів, ви насправді отримати трохи більше з кожної частини.

Друга річ, вихлопної системи. Коли двигун працює, він повинен працювати, щоб виштовхнути вихлопні гази, які робляться по двигуну. Менше зусиль двигун повинен зробити, щоб підштовхнути вихлопних геть, більше потужності робить його на колеса. Оновлення до більшого діаметру випускного зробить шлях виходу вихлопних менш суворими. Це полегшує для двигуна, щоб підштовхнути вихлопних газів, а також знімає напругу двигуна, яке допоможе зробити речі довше. Післяпродажного вихлопної всі збираюся дати агресивний тон. Один з інших хороших речей про перехід на менш обмежувальних вихлопної є те, що це допоможе зберегти працює температурах. Коли ви працюєте в автомобіль важко, все стає дуже жарко, тому тримати речі прохолодно дуже важливо. Вона також буде додати ще близько 15 кінських сил.

Третя і остання річ, яку ми хочу розповісти, настройка корвета. Простий ручної тюнер, який підключається до OBD-II діагностичний порт під приладову панель, додадуть 20 і більше кінських сил в менш ніж десять хвилин. Це звичайно дає найбільших посилення потужності будь-якого з простої болт на частини і це найшвидший в установці. Corvette тюнери також поставляються з багатьма іншими функціями, які роблять їх також варто мати. Як і вміння читати і ясні двигун кодів. Diablosport Predator є одним з найбільш популярних тюнерів корвета.

Обернути речі, можна побачити, як кілька простих і недорогих модифікацій дійсно може дати значний приріст в потужності. Як згадувалося раніше, коли різні елементи використовуються разом, у них є свого роду синергетичний ефект, коли ви отримуєте трохи більше енергії з кожного пункту, тому що всі вони працюють разом. Мало того, що потужність збільшилася, але економія палива, а …. для тих часів, коли ми можемо тримати наші ногу з педалі газу і приводу консервативно, що є.