сучасні міфи догляду за автомобілем

Наші автомобілі можуть бути дорогими, і з цієї причини, всі ми хочемо, щоб піклуватися про них і переконатися, що ми можемо отримати якомога більше життя з них, наскільки можливо. У цьому, більшість з нас хочуть знати, що ми повинні зробити, щоб допомогти нашій техніки, а також – але ми також хочемо знати, чого не слід робити, так що ми не витрачаємо гроші.

Так от – те, що деякі з основних міфів по догляду за автомобілем професіонали визначили?

1. Міф № 1 – Tune-UPS – як часто потрібно ваш автомобіль налаштований? Чи знаєте ви? Більшість двигунів є комп’ютерні моніторинг і контроль – хороші новини з цим, їм не потрібно налаштовувати вікна так часто, як традиційний двигун. Був момент, що зі стандартним настройка, його частіше називають для нової частини запалювання, таких як кришки розподільника, свічок запалювання, і вказує і ротори. Крім того, свічки запалювання, які зазвичай не мають бути змінені до 100 000 миль, сучасні автомобілі не будуються ні з точками і ротори, і багато двигуни не мають розподільника ковпачки, які потребують заміни, як часто.

2. Міф № 2 – Після вашого автомобіля мастилом – У старі часи, автомобілів було шасі, які необхідні мастила. Все, що метал, іржа потенціал – Ви називаєте це, автомобіль необхідно змащувати. Але тепер, автомобілі являють собою поєднання металу і пластика і, отже, не потребують додаткової мастилі.

3. Міф № 3 – промивка радіаторів щорічно – виробники зробили значний прогрес в системи охолодження двигуна протягом останніх кількох років з закритими системами з рециркуляцією теплоносія. Ці нові системи не втрачають охолоджуючої рідини, як часто і охолоджуючої рідини виробники також досягненнями в області компонентів своїх продуктів з синтетичними хімічними матеріалами, що робить сезонні флеш радіатора майже зникли. Це все одно, важливо перевірити рівень рідини періодично – особливо перед тривалої поїздки – і використовувати рекомендовані виробником охолоджуючу рідину. Ви повинні змінити ваші охолоджуючої рідини приблизно кожні чотири роки. Охолоджуюча рідина хімічних речовин довше, ніж раніше, і нові двигуни не будуть пошкоджені, залишивши його в довжину.

При зміні охолоджуючої рідини, спробуйте попередньо змішану формулювання замість додавання водопровідної води, яка містить мінерали, які можуть викликати проблеми.

Деякі охолоджуючі рідини повинні бути змішані з водою, і в цьому випадку використовувати тільки дистильовану воду, яка не має твердих мінералів в ньому.

Для тих, хто живе в екстремальних кліматичних умовах, гарячою чи холодною, то ви повинні платити набагато більше уваги вашій охолоджуючої рідини, ніж інші.

4. Міф № 4 – розвал-сходження – Ми всі хочемо, щоб наші машини в балансі і вчили ростуть переконуватися, що наш автомобіль був шини Замінили часто так, що він залишився у вирівнюванні. Хоча це важливо, щоб шини належним чином і завищені, це не завжди необхідно, щоб вони щоразу, вирівняні вони обертаються. Більшість виробників рекомендують кутів установки коліс і балансування коліс, тільки якщо є велика проблема з автомобілем відведення в сторону або іншу.

5. Міф № 5: зими Ваш автомобіль – Багато виросли з думкою, що до настання зими, потрібно було підготувати до зими ваш автомобіль. Технічне обслуговування Вашого автомобіля не повинні бути прив’язані до сезонів. Сьогодні сучасні автомобілі не вимагають стільки ж уваги. Професіонали кажуть, крім можливості переходу на зимові шини, сучасні автомобілі не вимагають особливої ​​уваги в цей час року так, що ваш автомобіль батьків могли б мати.

Що ви можете зробити для вашого автомобіля до настання зими? У холодні місяці, бажано для вас тримати більше газу в баку вашого автомобіля. Чому – це пов’язано з тим, повітря переносить вологи і води, яка може замерзнути і кристалізації. Чим більше газу в баку, тим менше повітря – і менше ймовірність утворення льоду всередині, де він може потрапити в паливопровід і викликати проблеми, говорить він.

Отже, не розтрачувати даремно, в ці часи, ми всі хочемо бути трохи мудріші про те, де наш долар йде. І насолоджуйтеся ваш автомобіль стільки, скільки у вас є.