теоретичний іспит пояснив – небезпека сприйняття

Нинішній тест теорії була навколо його нинішньому форматі протягом 7 років, але є ще багато плутанини про цю частину тесту. Частина сприйняття небезпеки був внесений на розгляд DSA з метою поліпшення смерті і нещасних випадків новими водіями, які сприймалися, не вистачає навичок читання небезпек і перспективного планування. З цієї причини тест сприйняття небезпеки в її нинішньому вигляді була введена.

Ідея навколо проходження цього тесту, щоб мати можливість визнаним те, що описується як розвиваючись небезпека на тлі нормальної небезпеки. Це перший основний наріжний камінь отримання в боротьбу з тест сприйняття небезпеки. Небезпеки описується як нічого в кліпі, заради чого варто усвідомлюючи але той, який не потребує у дії в той час як розвиваються небезпеку становить собою небезпеку, яка склалася в той, який в даний час вимагає дій.

Прикладом цього може бути пішохідної прогулянки по тротуару, це буде класифікуватися як небезпека, тобто бути в курсі пішохідної і в цей момент не потребує подальших діях. Це дозволило б змінити, щоб розвиваються небезпеки якщо пішохід зупинився і повернувся обличчям до іншої сторони дороги і пішов через дорогу в передній частині автомобіля, це вимагало б дії і ви б натисніть на мишу, щоб підтвердити це для того, щоб то не забудьте натиснути в потрібний момент у забивши вікна ви можете також натисніть ще на один або два рази в той час як поточна небезпеки продовжує розвиватися. Це гарантує, що ви набрали щось для кліпу в разі, якщо ваш перший клік був трохи рано і пропустив початок забив вікна.

У цей момент ви б тоді дати бал з 5 залежно від того, як швидко ви помітили розвиваються небезпеки. Наприклад, ви можете набрати 5 для натискання, коли вони спочатку перейдіть до кроку на дорогу, в той час як натискання через секунду, поки вони повністю на дорозі може забити тільки 1 або 2, якщо завгодно. Навичка є те, щоб практикувати це і використовувати програмний теоретичний іспит пакет, який дозволяє переглядати ви кліпу і натисненням щоб побачити, як близько до початку небезпеки ви отримали.

Чим більше ви практикуєте цьому розділі, тим краще ви отримаєте і ви почнете розпізнавати певні небезпеки, що відбуватиметься в певних сценаріях і, отже, поліпшити свої навички водіння. Ви інструктор зможе допомогти, а з цим на уроки водіння, але і для отримання додаткової інформації і допомогти з цією частиною теорії тест, який ви можете відвідати різні інтернет-сайти.