технічне обслуговування автотранспортних засобів йде високотехнологічна

Є маслом вашого автомобіля готові змінити? Чи знаєте ви, скільки тиск повітря в шинах? Навіть якщо ви не знаєте відповіді на ці важливі питання технічного обслуговування, є шанс, що ваш автомобіль може.

Все частіше автовиробники з використанням складних комп’ютерних технологій для діагностики широкого спектру автомобілів проблеми або для контролю за роботою автомобіля.

Наприклад, нові системи були розроблені, щоб визначити, коли прийшов час для заміни масла і технічного обслуговування. Спеціалізовані системи може подвоїти або навіть потроїти час між замінами масла, порівняно із загальним 3000 миль рекомендації.

«Наші інженери вивчили термін служби масла протягом десятиліть, і вони дізналися, що термін служби масла має тенденцію до порушення у передбачуваній”, сказав Пітер Лорд, виконавчий директор GM операцій служби. “GM масла система симуляції життя (GMOLS) просто вимірює два ключові чинники, які дозволяють нам передбачити оптимальний час для нафти, яка буде змінена-обертів двигуна і температури.”

Система може автоматично регулювати інтервал заміни масла на основі характеристик двигуна, манера водіння і клімату, в якому транспортний засіб працює. Наприклад, м’яка по трасі в теплому кліматі збільшить інтервал між замінами масла. Залежно від автомобіля, це може бути більше 12 000 миль. З іншого боку, коротку подорож водіння в холодному кліматі може обмежити заміни масла до 3000 миль або менше.

З урахуванням всіх тимчасових і фінансових обмежень на сучасних споживачів, GM Goodwrench вірить у використання технологій для надання зручності і цінність для технічного обслуговування автотранспортних засобів.

Наприклад, OnStar діагностики автомобіля, вперше в галузі обслуговування в наявності тільки у GM, збирає цінну інформацію технічного обслуговування на чотирьох ключових систем автомобіля, здійснюється з сотнями діагностичних перевірок і посилає персональну електронну пошту безпосередньо до власника.

“Сьогоднішній споживач не має часу для непотрібних поїздок на технічне обслуговування”, сказав Господь. “Інноваційне використання передових технологій в наших автомобілях GM дозволяє запропонувати грі мінливих підходів до надання таких як Goodwrench Віддалена діагностика, OnStar транспортних засобів діагностики і спрощений режими технічного обслуговування, включаючи GMOLS споживачів, які економлять час і гроші, встановлюючи новий стандарт удоб-nience і душевний спокій, що жоден інший виробник не може запропонувати “.

За словами лорда, дилерської може виконувати всі планове технічне обслуговування транспортного засобу, щоб допомогти підготуватися до зміни погоди і зимові місяці водіння.