те, що ви повинні знати про Acura RSX

Що потрібно враховувати про Acura RSX перш ніж купувати один? Я завжди можу купити будь-який новий автомобіль завжди переконайтеся, що я зробив свою домашню роботу в першу чергу. Так що якщо ви думаєте, що Acura RSX може бути автомобіль для вас, ви повинні робити те, що я роблю, і переконайтеся, що ви знаєте все про машину, як ви можете знати, перш ніж дістатися до дільниць. Ось трохи про те, що я знайшов на Acura RSX, але зробити своє власне дослідження і що ви знаєте все про автомобіль важливо, що, перш ніж поїхати і зробити цю покупку. Найкраще, однак, полягає в перевірці типу S з Acura RSX.

Acura RSX є висока продуктивність в купе типу S. Він має 210 к.с. 2-літровий двигун, 6-ступінчаста відносини завершення механічною коробкою передач, змінили підвіску і гальма, швидко рульової рейки і шестерні співвідношенні змінних, модернізовані колеса, шкіряний інтер’єр. Кондиціонери та 7-спікер бозе звукова система в стандартній комплектації, коли ви купуєте нову.

Візуальний огляд показує, що автомобіль більше підходить для менших людей. Попереду, однак, є те, що враховується і ви, ймовірно, знайти розраду. Сидіння Acura RSX Type S не є великими, льотчик-набір, але більш адекватний контроль. Рульове колесо знаходиться в хорошому стані, малий і обтягнуті натуральною шкірою. Важіль праворуч відповідає руку і, очевидно, були поміщені з обережністю. Крім того, все виглядає добре, з типовим ергономіки Acura. Недоліком є ​​те, що числа в багатьох інструментів у Acura RSX занадто малі і показники по повітряних управління не дуже легко читати. Круглі вентиляційні отвори знаходяться під контролем з невеликим форму раковини двері, які дозволяють майже зникають при закритті. Підігрів сидінь і дзеркал, у той час як “встановив і забув” клімат-контроль підтримує температуру приємно.

Acura RSX випадково елегантно, але тільки з невеликою кількістю штучного титану і хрому одягатися речей. Дахи є стандартним C
Більше того, дивлячись на більш докладну інформацію про Acura RSX, ви побачите, що це ще не всі до нього. Це безпечний автомобіль з багатьма стандартними подушки і гальмівні функції, додати на заклик практиці. Як ви дивитеся на автомобілі, і якщо ви думаєте, що в седані цих цін може бути для вас, то ви зобов’язані зробити це заради себе, щоб дати можливість Acura RSX. Зробіть своє дослідження і зустрітися з дилером Acura взяти на тест-драйв і бачу, що все, що я читав про це істинно спортивний седан і як раз може бути причиною для Acura RSX є правильний автомобіль для вас розглянути для вашого наступного нового автомобіля купити.