те, що ми повинні знати, з викидів транспортних засобів тестування і ремонту

Ада графстві пішли, оскільки перший округ в штаті Айдахо для адміністрування тестування викидів транспортних засобів програми на автомобілях області в 1984 році. Років потому, в даний час 2010, місто Куна і Каньйон графства також виніс рішення у викидах програми тестування. Куна і Nampa викидів ремонту і випробування почалися в червні і до цих пір під наглядом від наявності або відсутності зміни будуть внесені до їх програми.

Як Куна і Каньйон графства триває з програмою управління викидами автотранспортних засобів, Є ще деякі питання, які потребують відповіді. У той час як викиди тестування вже було встановлено, все ще можуть бути люди, які поки не бачать значення акту.

Тестування викидів транспортних засобів Програма має на меті вирішення проблем забруднення повітря озону в районах, де якість повітря став бідним. Транспортні засоби виділяють хімічні речовини у повітря, і вони сприяють утворенню озону. Щоб допомогти у зменшенні повітря забруднюючих речовин, що викидаються в повітря, автомобілі та автомобілі піддаються викидів ремонту і тестування визначити, які транспортні засоби виділяють надмірну кількість забруднюючих речовин.

Забруднення повітря є не зовсім доброзичливими. Це призводить до погіршення якості повітря, що може привести до нас виникли проблеми з нашим диханням і дихальної системи. Вдихання озону може призвести до серйозних проблем зі здоров’ям, як кашель, біль у грудях, астма, та інші умови турбуватися. Крім наше здоров’я, погана якість повітря також погано для економіки. Наша країна має Закон про чистому повітрі, який встановлює стандарти для озону та інших забруднювачів повітря, яким ми дихаємо. Якщо ваш район не відповідає цим стандартам, то охорони навколишнього середовища США або EPA, призначать вашому регіоні, щоб “nonattainment” статус. Цей стан може призвести до існуючих бізнес у вашому регіоні, щоб обмежити їх виробничі можливості. Підприємства ззовні також може бути не вирішуються в інвестуванні в “nonattainment” області. Що може призвести до зменшення кількості робочих місць і втрати федерального фінансування шосе.

Перевірка викидів на автомобіль потрібно кожні два роки. Власники автомобілів будуть повідомлені власних місяць тестування, і вони будуть мати, щоб їх автомобіль проходять перевірку цього місяця. Тестування коштує $ 10, хоча в інших областях вона може піднятися максимальна ціна дозвіл від уряду. Автомобілі, які повинні бути перевірені повинно бути від модельного року 1981 і вище. Бензину і дизельних автомобілів, вік яких перевищує п’ять років, також повинні перевірятися.

Чи не Власники електричних або гібридних автомобілів не потрібно турбуватися про викиди тестування. Вони звільняються від програми. Так що автомобілі, які ще не виповнилося п’ять років, і авто, вік яких перевищує 1981. Є багато місць, тестування протягом всього куна і Canon округу, де ви можете принести свій автомобіль для тестування викидів. Ви можете також шукати в усьому Інтернеті і шукати певне місце тестування. Nampa викидів ремонту і тестування тільки почався в червні 2010 року, і він буде залишатися протягом довгого часу, поки ми можемо зітхнути спокійно знову.