типи гібридних автомобілів

На ринку сьогодні існує чотири основних типи гібридних автомобілів: мікро-, м’який, повний (також відомий як паралелі) і ряд (також відомий як послідовний або розширювач діапазону).

Micro гібридного автомобіля мають електродвигуни, які не мають рушійну силу. У мікро-гібриди, постачання електродвигунів функції, як управління двигуном для зупинки і запуску, додаткове харчування і рекуперативного гальмування для зарядки акумулятора. Цей гібрид економить п’яти до п’ятнадцяти відсотків на паливо.

М’який гібридних автомобілях рухатися від стаціонарних тільки тоді, коли двигун внутрішнього згоряння включений. Вони також роблять використання електродвигуна для надання допомоги газового двигуна, коли додаткове харчування не потрібно. Системи також підтримують такі функції, як запуск і зупинка, і регенеративні злому.

Гібриди серії електричних машин за сприяння невеликого ДВС (двигуна внутрішнього згорання). У цих машинах тільки електричний двигун розганяє транспортний засіб. Двигун приводить в дію генератор змінного струму. Це створює генератор електроенергії, який або надходить в батарею для зберігання або вона тече до електродвигуна. Якщо автомобіль працює від батареї поодинці, двигун включиться, коли вони звільняють до певного рівня і починає їх підзарядки. Розширений гібриди серії відомі як автомобілів на паливних елементах, коли окреме джерело живлення виробляє електроенергію, яка приводить в дію двигун, або, альтернативно, вона передана для подальшого використання.

Повний гібридний автомобіль може приводитися в рух електродвигуном або двигуном окремо або разом. Це відрізняється від мікро-і м’який гібридів. Ця можливість дозволяє водієві сісти за кермо автомобіля, використовуючи тільки електродвигун. Дизельний двигун і електродвигун забезпечують різні рівні потужності. Повний гібридів також називають паралельно гібридів з тієї причини, що електродвигун і двигун з’єднані паралельно з тією ж передачі. Повне гібриди, ймовірно, будуть більш дорогими, тому що вони вимагають більш потужного мотора і акумулятора системи

У найближчі кілька років, багато роботи з гібридами в автомобільному ринку здійснюватиметься з головним чином, з м’якою і повної типами гібридних автомобілів. Остаточний можливості транспортного засобу залежить від багатьох факторів, у тому числі міцність і якість еклектичний мотор, батарею можливості, якість двигуна і ефективність і тип палива двигуном.

Для отримання інформації про покупку і продаж нових і старих автомобілів і мотоциклів відвідати http://www.bharathautomobiles.com/index.php