типи систем примусового індукції автомобільного легко пояснити

Є два поширених виду примусового індукції комплекти зазвичай використовуються в автомобілях. Це турбонагнітачем і супер-зарядного пристрою. Обидві системи змусити більше повітря в камеру згоряння двигуна автомобіля, ніж це було зазвичай отримання коштів за регулярної експлуатації. Це призводить до набагато більш потужним зарядом суміші палива і повітря займання в камері згоряння за робочий хід роботи двигуна.

Двигун внутрішнього згоряння з клапаном Поїзд має чотири удари. Всі автомобільні двигуни даний час проводяться є чотиритактними двигунами. В обертанні двигуна під час роботи, кожен циліндр двигуна має один робочий хід за цикл роботи двигуна. У чотирициліндровим двигуном на тисячу оборотів в хвилину (RPM), чотири тисячі ударів потужності здійснюються в цю хвилину.

Примусове індукції комплекти зробити цей робочий хід виробляти набагато більше продукції. Це також має дуже корисний побічний ефект. Паливо запалюється насправді набагато більш ефективно з використанням примусової індукції комплекту. З використанням турбо-типу системи, менше палива споживається в той час як насправді виробляє більше енергії. Дуже зелена технологія дійсно. Супер-зарядні пристрої, з іншого боку, значно збільшити вихідну потужність двигуна, однак, вони спалювати більше палива одночасно. Це тому, що супер зарядні пристрої центрифуг, які повернені на потужність двигуна, щоб справити надувного повітря. Так як вони повернені на самому двигуні, зазвичай вони пов’язані з аксесуаром ремені, вони насправді отримують живлення від двигуна. Супер-зарядні пристрої насправді споживають паразитически частина влади, що вони вдосконалюють двигун з!

Турбонаддувом (з “Торнадо” звідси і термін турбо, крутний силою стисненого повітря): турбіни, що додаються до автомобіля від моторного відсіку. Вони встановлюються у вихлопній системі, і розраховані на живлення від іншого невикористаної енергії вихлопних газів. Силу гарячих вихлопних газів побічних продуктів виходить через вихлопні системи (думаю: вихлопні труби) те, що використовується для обертання турбіни. Він обертається так само, як вертушки, але набагато швидше і з силою, так як він харчується від газу під тиском. (Вихлопні гази являють собою суміш різних побічних продуктів в науковому вигляді газу. Це відрізняється від бензину паливо, називають «газ» головним чином тому, що це скорочення від “бензину.) Турбо комплекти змушені індукції економії палива та збільшення потужності.