точки для покупки вживаного автомобіля

Купівля автомобіля є досить пряме запитання, однак, покупка старого автомобіля може бути трохи складніше.

Почнемо з того, є якась ідея, як тільки те, що вид автомобіля, ви після цього. Ви шукаєте сімейний автомобіль, робочий автомобіль, відмовки, седан, універсал, по бездоріжжю, або вантажівку, і т.д.? Інтернет є чудовою відправною точкою для ваших досліджень, де ви зможете дізнатися приблизну вартість автомобіля, і перевірити кількість дилерів також. Було б розсудливо, щоб отримати вашу кредитну встановленим, якщо ви збираєтеся мати автомобіль фінансуються, перш ніж ви йдете, щоб купити автомобіль. Якщо ви збираєтеся мати автомобіль кредиту, вам краще сподіваюся, що ви не маєте будь-які плями на ваш кредитний звіт. Може бути незручно. Дізнайтеся, скільки грошей ваш банк буде готовий надати Вам на старий автомобіль, даючи вам більш повне уявлення про те, скільки ви можете реально витратити.

Постарайтеся не бути педантичним про специфікації автомобіля ви після цього, я дуже сумніваюся, що ви зможете знайти автомобіль, який відповідає кожне ваше бажання, наскільки тип, модель, стиль, колір і т.д. трохи гнучкості називається при купівлі попередньо улюбленого автомобіля.

Більшість дилерів, безумовно, шанованих дилерів, знаходяться у вертикальному положенні і чесними при продажі старих автомобілів, і пропонуватиме обмежені гарантії з ними. У разі автомобілів класу люкс багато з них все ще є гарантії в силу, коли ви купуєте їх.

Якщо ви купуєте у приватного продавця, попросити, щоб побачити записи обслуговування, трохи великий запитати іноді, але якщо вони дбали про свою машину розумно, ці документи повинні бути доступні для вас. З’ясуйте, чи є автомобіль буде продаватися “як є” або вже маючи інспекції по придатності до автомобільних перевезень. Завжди беріть автомобіль на дорожні випробування, а потім взяти його в свій місцевий механік і попросіть їх перевірити автомобіль з. Ваше професійне думка місцевого механіка загального стану автомобіля є найбільш важливим. Ваш механік буде знати, на що звертати увагу, а також покласти його на підйомнику і перевірте під транспортного засобу для будь-який кадр ушкодження або збитків, ремонт, це буде зазначенням будь-яких аваріях транспортних засобів, можливо, зіткнулися. Якщо є список проблем пройти по ньому.

Хороше, задовільний або відмінному стані, як рейтинги автомобілів для продажу ходу, часто може залежати від продавців власну думку і може сильно відрізнятися від вашої, так, не просто приймати їх слова за стан автомобілів, особливо при купівлі у приватного продавця .

Завжди пам’ятайте, що людина, що продає машину, чи є торгує, або приватні, не поспішає це робити, так що є неабияка кількість беруть участь тиск з їхнього боку. Як потенційний покупець, у вас є час на вашому боці, час, щоб зробити дослідження і перевірити транспортний засіб. Якщо продавець не терпиться, або надмірно агресивним, рухатися далі. Є ще багато автомобілів там, і один з них має своє ім’я на ньому. Я сподіваюся, що ви знайшли ці поради для покупки вживаного автомобіля корисним.