три найрозкішніших автомобілів в світі

Зберігання автомобіля щось буде радий. Це мета кожного. Тим не менш, містять один з кращих автомобілів в завищеною Всесвіт буде чим похвалитися відносно. Впливовий широкої громадськості разом з знайомими обличчями ледь межах фінансових коштів, щоб мати на руках одного. Для них він не може в будь-який час бути проблеми через вони приймають готівку, але для центру класу осіб, яких вони будуть змушені думати, подвійні.

Всі ці проекти були аматорські машини разом з були досить розкішні і що діяли досить зручно борг у цієї етнічної групи нестійкою планети. Ми бути у розпорядженні Збірник Білль про Остаточний Дорогі автомобілі на планеті, які були показані як безтурботний стан символу. Ці автомобілі не тільки отримує дорогий дисплей, але і затишок пропонованих в них дорогоцінне. Це буде амбіції кожного цивілізовані люди їздять принаймні один з кращих Дорогий Автомобілі у Всесвіті.

Макс Спільнота оцінити BMW, AUDI і т.д., але був достаток інших підприємств, які мають у руках почав Автомобілі на увазі збиваючи ціни. Давайте перевіримо списку найбільш Дорогі автомобілі на планеті.

№ 1. Koenigsegg Trevita

Koenigsegg Trevita Шведський автомобіль побудований трапляється, макс дорогих автомобілів в світі. Калькуляція на $ 2,21 мільйона – він має лише три одиниці виробляються і всі вони повністю оброблені дорогоцінними каменями коксу. Абсолютно в змозі дорогоцінного переплетення кузовних робіт, вугілля керамічні гальма, разом з гідравлічним підйомом. Для Koenigsegg Trevita автомобіля, його механізм в зборі з двигуном ексклюзивні який може бути розрахований на нескінченні можливості разом з рухатися уздовж швидко.

№ 2. Bugatti Veyron 16.4 Grand Sport

Bugatti Veyron 16.4 Grand Sport названий як найшвидший родстер Bugatti Veyron побудована з двома сортами. Одним з них є Динаміт спорту, крім того, є додатковою купе адаптації. Різниця з інтервалом 2 є те, що купе вправи бідно відрізняється багатим на Гідне Sport. Гідність $ 2000000 може захопить вас нескінченно. Ця здатність мистецтва автомобіль зібраний з 16-циліндрові двигуни крім того, має 2,7-дюймовий РК діють як.

№ 3. Pagani Zonda Cinque Roadster

Pagani Zonda Cinque Roadster $ 1800000 автомобіль чемпіона мати для частин колекціонера. На рахунку у нього є тільки п’ять одиниць під рукою в контрактах, Pagani Zonda Cinque Roadster унікально пекельна автомобільної отримати. Максимальна досяжна швидкість може ввести до 217 миль / год у тому числі в 4,2 секунди для 122 км / год. Тіло побудоване з фіксованим речі, такі як вуглець тіло разом з титаном.