трьох ознак того, що ваші двірники повинні бути замінені

Подібно до того, як важливо, щоб ваші нафту змінилися регулярно, це також важливо, щоб ваші двірники регулярно замінювати. На відміну від вашого масла, тим не менш, ваші двірники не повинні бути змінені так само регулярно, і наслідки щітки склоочисників, що скорочуються, якість може бути важко виявити, поки воно не стало занадто пізно. Щітки склоочисника є невід’ємною частиною вашого автомобіля, і це важливо, що ви заміните їх поки не стало надто пізно. Ось кілька явні ознаки, що ваші щітки склоочисників повинні бути замінені:

поганої видимості
Якщо ви використовуєте ваш щітки склоочисників і виникають смуги, плями або плями залишив на лобовому склі, то це може бути час, щоб замінити їх. Ваші щітки склоочисників може залишити кілька смуги позаду, хоча, і якщо це не погіршує видимості в той двірники не можуть мати потребу в заміні ще. Але якщо кілька смуг залишилися позаду, то це ознака того, що вони повинні бути замінені найближчим часом. Ще один яскравий ознака того, що щітки склоочисників потребують заміни, якщо вони не були видалені бризки рідини з вашого лобового скла. Сміття як бруд, коли плескалися через ваше лобове скло, може бути небезпечним. І якщо ваші щітки склоочисників не вдасться очистити це сміття, або просто поширює або плями сміття, то це може призвести до погіршення видимості і небезпечні умови руху.

Якщо ваші щітки склоочисників не в змозі створити видимість для вас під час водіння, то прийшов час для їх заміни. Простий спосіб дізнатися, якщо ваш щітки склоочисників не адекватне очистити вітрове скло використовувати ваш склоочисник рідина для очищення лобового скла. Якщо ваші щітки склоочисників очистити рідини, але залишають розлучень, то це може бути час, щоб замінити склоочисники.

леза шуміти
Іншою ознакою того, що ваші щітки склоочисників може потребувати заміни, якщо вони роблять шум. Якщо ви чуєте шум або “пропуск” звуки, то це означає, що ваші леза вже не в хорошому стані і повинні бути замінені найближчим часом. Ваші леза може створити хорошу видимість під час водіння, роблячи шуму, але можете не сумніватися, що якщо ваші двірники роблять шуму прийшов час замінити їх.

Шуми вказують знос щіток склоочисника в кінцевому рахунку і леза більше не буде працювати з максимальною ефективністю, що може призвести до поганої видимості або аварії. При експлуатації склоочисники важливо для прослуховування шумів або звернути увагу, якщо шуми зроблені, так як це є показником зниження якості у вашому щітки склоочисників.

Леза жорсткий, тріщини або порватися
Найпростіший спосіб дізнатися, чи є ваші двірники повинні бути замінені є шляхом перевірки їх вручну. Три основні ознаки того, що ваша щітки склоочисників повинні бути замінені є, якщо ніж не жорсткий, тріщини або порвана. Ряд чинників може грати в те, як ваші щітки склоочисників може занепадати, в тому числі занадто багато впливу сонця, несприятливих погодних умов або з використання.

Щітки склоочисника зроблені з гуми і призначені, щоб контур лобового скла, щоб в достатній мірі очищення лобового скла. Якщо гума на леза стає важко тоді лезо не буде належним чином контур ваше лобове скло і буде не вистачати місця під час використання. Те ж саме відбудеться, якщо ваші гумові леза має тріщини або порвана. При ручному перевірити ваші щітки склоочисників переконайтеся, що дивитися на цих трьох знаків. Якщо ви щітки склоочисників мають тріщини, розривається або гідрогенізовані, то вони не будуть прибирати ваше лобове скло досить добре. Якщо це так, то прийшов час для заміни щіток склоочисника.

Склоочисники є невід’ємною частиною будь-якого автомобіля і в ідеалі повинні бути замінені кожні 6-12 місяців, залежно від того, де ви живете, скільки ви їдете, і т.д. Але якщо ваші двірники залишають місця нечисті, що робить шум або виглядають так, ніби вони знаходяться в аварійному стані, то настав час, щоб отримати їх замінити.