уживаних автомобілів в Ірландії – ціни уживаних автомобілів в Ірландії збільшення

У ці дні покупки уживаних автомобілів буде коштувати вам ще більше, оскільки ціни на автомобілі в даний час на підйомі.

Пророцтва, які використовували значення автомобіль буде вирівнюватися в середині року не з’явились, у відповідності з галузевими експертами CAP, які показали, що ціни на автомобілі все ще продовжують рости, що в основному пов’язано з браком старий автомобіль продовжує штовхати ціни ще вище .

Потенційні покупці автомобілів настійно пропонується купувати їх автомобілі тепер, незважаючи на безпрецедентні 25%-ве зростання цін на транспортні засоби до одного-річного.

Видавець Glass “біблією” Керівництво торгівлі ціноутворення, передбачив, що ціни на автомобілі можуть зрости ще більше, як використано запаси автомобілів тепер впала до рекордно низького рівня.

Головний редактор Керівництва, Адріан Рашмор, заявив, що підвищення цін на автомобілі було викликано скороченням пропозиції автомобілів, а не збільшення роздрібного попиту. Тим не менш, покупці автомобілів повинні знати, що ціни на стару машину не очікується, знизиться в найближчі місяці, як поставка старих автомобілях встановлений скоротити ще більше.

“Починаючи з третього кварталу 2008 року дуже пригніченим нового автомобіля ринку спостерігається менше автомобілів, зареєстрованих – особливо в короткостроковій оренди автомобілів і дилерської демонстрантів -., Провідною до рекордно низькому рівні в постачаннях молодшого автомобілів для продажу Відтак ціни повинні воскрес, відповідно до законів попиту та пропозиції. ”

Збільшення цін на автомобілі розумно хороша новина для автокредити та автомобільних компаній фінанси, які в іншому випадку стикаються з знеціненням активів, а й для старих автомобілів поточному ринку представлені деякі основні питання для занепокоєння.

Тому що люди не купують стільки ж нових автомобілів, автосалони не можуть розраховувати на частковий обмін моделями, щоб заповнити свої АЗС. Крім того, франшиза дилерів були зроблені, щоб приєднатися до загальної вимагати акцій на відкритому ринку, додавши до підвищуючого тиску на ціни на стару машину.

Мартін Кейлі, уживаних автомобілів HPI котируваннях фахівця, коментує: «Економічний спад, схоже, вирівнюється, або принаймні, добігає кінця, що призвело до обережного оптимізму серед трейдерів і дилерів ринок уживаних автомобілів. Однак тінь потенційної безробіття піднімається разом з поточною бурхливої ​​політичному середовищі буде тримати кришку на будь-який серйозний ріст в осяжному майбутньому. Маленькі автомобілі з невеликим пробігом продовжують робити дуже сильні гроші на аукціоні, з підприємствами роздрібної торгівлі готові працювати з меншими полями. Тим не менш, більш високий пробіг і великих автомобілів все ще намагаються знайти покупців і роздрібної діяльності залишається вкрай неоднорідним. Ми очікуємо, що місяць на місяць піднімається повільно або навіть зрив протягом найближчих місяців, але рік від року значення можуть продовжувати поліпшуватися. ”

“В цілому, запас нових автомобілів як і раніше занадто високий, особливо середніх і великих моделей, 4 × 4s, великий двигуном і менш економічні автомобілі. У той час як програми утилізації збільшив існуючий попит на невеликі автомобілі, воно мало що зробило, щоб зменшити сполук непроданих автомобілів -. Або надати будь-яку допомогу, щоб ринок уживаних автомобілів “