установкою панель приладів вашого автомобіля

Панель приладів може бути велика зміна, яке дасть додаткову привабливість, що в інтер’єр будь-якого автомобіля. Проте, відповідні процедури мають бути прийняті для забезпечення належного Застосовність панель приладів. Процес установки внутрішньої обробки тире буде змінюватись в залежності від типу комплект тире і виробника, а нижче наведено кілька порад, керівних принципів і кроків, які можуть бути прийняті, які можна використовувати для більшості установок.

Для забезпечення правильної посадки, є кілька запобіжних заходів і кроки можна почати до і під час установки приладової панелі оздоблення комплекту. Перш за все, переконайтеся, що всі частини з комплекту, і що кожна частина буде відповідати правильно в салон автомобіля. Крім того, перевірте, щоб побачити, якщо будь-який з частин були пошкоджені або втрачені при транспортуванні. Якщо це сталося, негайно припиніть установку і зверніться до виробника, перш ніж продовжувати далі.

Крім того, переконайтеся, що наступні матеріали перед початком установки:

– Гумові рукавички
– Спиртові серветки
– Адгезії
– Феном або тепловою гарматою

Як тільки ви визначили уживаються, сам процес установки може почалася. Швидше за все, ви повинні були отримати деяку форму чистого спирту і / або прокладки, що може бути використано для очищення внутрішніх поверхонь приладової панелі і обрізки частини, щоб клей на нові комплект тире дотримуватися. Якщо є тип рідини, такі як захисне Armor All, не забудьте видалити всі захисне так що новий комплект тире може дотримуватися правильно на поверхню. Якщо здається, що це слизьке або має масляниста на дотик, продовжуйте чистку, поки сухою, грубою текстури не була досягнута.

Після очищення адгезії можуть бути застосовані до поверхні приладової панелі оздоблення вашого інтер’єру. Переконайтеся, що застосовуються тільки клейового з’єднання для всіх областей, де ви будете встановлювати обробкою накладення шматок, який поставляється разом з комплектом, а не на фактичних тире обрізки частини. Клей повинен сохнути приблизно через 1-5 хвилин залежно від виробника комплект тире.

При роботі при температурі нижче 80 градусів за Фаренгейтом, то настійно рекомендується, щоб теплова гармата використовується в першу чергу, щоб зробити тире обрізки частини гнучким і податливим. Щоб встановити частини комплекту, почати з невеликий шматок, а частково видалити захисну стрічку на облицювання. Чим акуратно сумістите обробка, і шкірка підтримки стрічки, утримуючи обробкою в правильному положенні. Після, твердо дотримуватися приладової панелі оздоблення на поверхню. Повторіть цей процес для всіх частин панель приладів, а установка була завершена. Для закінчений вигляд, очистити відбитків пальців або додаткового клею від передньої частини тире частини, використовуючи чисту м’яку тканину. Тепер, просто сидіти склавши руки і насолоджуватися привабливим, новий інтер’єр!