установці власного дзеркала заднього виду

Автовиробники відкачувати тисяч автомобілів на тиждень. Цей процес може призвести до зниження цін, але може призвести до втрати якості. Візьміть дзеркало заднього виду, наприклад. Він проводиться в сильний клей, але тепла, вологості і різних температур може послабити зв’язок.

На щастя, ці компанії беруть до уваги недоліки і вже є матеріал для заміни доступні. Ось короткий посібник з заміни власного дзеркала заднього виду. Не хвилюйтеся, вам не потрібно буде механік.

попередня установка порад:

Підготуйте наступні інструменти і матеріали.
1. спиртом.

2. Паперові рушники або м’якої тканини,

3. ножиці

4. плоскої викрутки

5. плоским лезом шкребка

6. олівець

7. плоскогубці

8. Ваш новий комплект для заміни

кроки установки:

Tip-вологості може вплинути на клей. Спробуйте встановити на особливо сухий день.

1. Використовуючи скребок, видаліть всі погань де дзеркало раніше додається. За допомогою гострого леза важливо видалити всі клеєм.

2. Очистити площу. Налийте трохи алкоголю на паперовий рушник або тканину і протріть місце, де ви будете монтаж нового дзеркала. Це дозволить видалити останній жир, масло, або залишку. Почекайте кілька хвилин, після очищення для області, щоб висохнути.

3. Оглянувши нове дзеркало. У той точка приєднання повинна бути невеликий П-подібною кнопки. Необхідно видалити цю кнопку. Це може бути забезпечено з невеликим гвинтом або заклацуються в місці. Ви можете використовувати плоскогубці, щоб натиснути на металевий фланець тримаючи його, або використовувати викрутку, щоб вирвати його.

4. Після видалення кнопки, дуже обережно використовують скребок, щоб видалити всі сліди клею від його обличчя. Повторіть процес очищення за допомогою кнопки.

5. Коли кнопка знаходиться в сухому, помістіть його на лобове скло, де Ви хотіли б, щоб дзеркала для вкладення. Переконайтеся, що це саме там, де ви хочете його, тому що це не буде легко видалити.

6. Переконайтеся, що вигнутий кінець кнопки вгору. Потім, використовуючи олівець, простежити кнопку. Таким чином, ви можете видалити кнопку і побачити, де дзеркало буде встановлено. Встановіть кнопку в сторону на даний момент.

7. Відкрийте комплект заміни і уважно прочитайте інструкцію. Ви повинні знайти маленький тюбик клею, пляшечку з клеєм активатором, і, можливо, запасні кнопки.

8. Зніміть активатор. Стисніть флакон, щоб розбити скло, дозволяючи рідини змочіть тампон.

9. Рясно охоплюють область ринку на лобове скло з активатором. Ви також можете Змастити внутрішні поверхні кнопки, якщо хочете. Зачекайте п’ять хвилин на обидві поверхні висохнути.

10. Видаліть клейку трубки з комплекту і відрізати кінчик з ножицями. Стиснення велике падіння на центр внутрішньої поверхні кнопки. Чи не кладіть більше одного великого падіння.

11. Розташуйте клейку сторону кнопки на позначену на склі, зігнутим кінцем вгору. Натисніть і утримуйте її до скла більше хвилини.

12. Коли ви відпустите тиск, кнопка повинна бути прикріплений до лобового скла. Коли кнопка знаходиться на скло, зачекайте не менше години, перш ніж продовжити.

13. Тепер підключити нове дзеркало. Акуратно вставте кріплення на кнопку і натисніть вниз, поки не почуєте клацання. Можливо, вам доведеться закріпити кнопку маленьким гвинтом.

Finito! Ви зробили. Ви можете непомітно перевірити курча за вами під час зупинки на червоне світло.