утилізації – готівкові гроші для вашого старого автомобіля

Там у новому слові шум в автомобільній промисловості – утилізації. Відповідно до цього запропонована схема, споживачів, які мають автомобіль більше дев’яти років, зможе прийняти його на переробний завод, а натомість вони отримають ваучер на дві тисячі фунтів від нового, або до одного року старий автомобіль купив у дилера. Відмінно підходить для автомобільної промисловості, відмінно підходить для постачальників, відмінно підходить для дилерів, відмінно підходить для переробки, великими для навколишнього середовища, відмінно підходить для всіх. Чи так це?

Такі схеми вже діють у ряді країн і в більшості випадків вони помітно збільшилися продажі в нових автомобілях, підвищуючи свою економіку, допомагаючи зберегти автомобіль працівників, зайнятих і приймаючи високих чистих транспортних засобів з дороги. На перший погляд, це виглядає як їжаку зрозуміло, для нас у Великобританії теж.

Лорд Мандельсон – людина, яка зробила більше, ніж відгуки Rocky – мабуть веде переговори про схвалення операції, які побачать 500 млн. фунтів стерлінгів, призначених для такої схеми у Великобританії. Якби він тільки знав, що ми тільки дійсно роблять інші автомобілі народів. Більшість наших автомобільної промисловості підійшов до стіни років тому. Сумно цифри, справа в тому, що 78 відсотків автомобілів, вироблених у Великобританії експортується і 86 відсотків автомобілів, куплених в Британії були імпортовані.

Як програми утилізації в інших країнах показали, майже всі водії беруть участь витратили б їх £ 2000 грантів на невеликих, високо економічні автомобілі, автомобілі, які просто не виробляються у Великобританії. Насправді тільки автомобілі, які потрапляють в цю категорію, MINI і Nissan Micra, які в цілому становлять чотири відсотки на ринку Великобританії. Значення 96 відсотків підуть на субсидування заводів на території іноземної держави. У Німеччині шістдесят п’ять відсотків автомобілів купив в їх схеми утилізації виробляється на німецьких фабриках. Це тісно реплицировать у Франції, з шістдесят дві відсотка транспортних засобів, які написані французькою мовою заводів.

Схема утилізації безсумнівно, сприятиме дилерів у Великобританії. Проте останнім часом знижки, пропоновані дилерами часто перевищила 2000 фунтів стерлінгів і що, очевидно, не штовхайте завів машину ринку. Якби ввели дилери не тільки повернутися до прайс-лист і збити дві штуки? Якщо знижки в розмірі £ 7500 від Land Rover не може змусити когось торгівлі в їх сосиска, це сумнівно, якщо додаткові £ 2000 зробить великої різниці.

Нарешті, ми переходимо до «зеленої» аргумент, приймаючи неефективні, забруднюючі транспортні засоби з дороги і заміна їх блискучими, нових, високоефективних економічних транспортних засобів, звучить здорово, поки ви дивитеся на те, що навіть для самих економічних автомобілів вуглецю Вартість їх виготовлення переважують вигоди, одержувані. Дійсно брати машину з дороги після дев’яти років, здавалося б, актом нерозсудливості, коли справа доходить до середи. Філіп Гомм з RAC Foundation було процитовано “Дослідження показують, що оптимальний баланс вік, з екологічної точки зору, становить близько 18 років. Ми не хотіли б, щоб будь-який старий автомобіль виводитися з ладу, незалежно від віку, без повної оцінки викидів вуглецю наслідки будівництво нового “. Утилізації може бути шлях, щоб отримати деякі з найгірших чистих транспортних засобів з дороги, але це ні в якому разі не “один розмір підходить всім” рішення. Було б смішно, якщо б ви могли викидайте ваші дев’ятирічний Citroen Saxo, щоб отримати 2000 фунтів стерлінгів від п’яти літровий Volkswagen Touareg.

Так автомобільна промисловість не на користь, і якщо на вибори, щоб повірити так Великобританії громадськості, але якщо ви запитаєте когось, чи хочуть вони 2000 фунтів стерлінгів від нового автомобіля їх відповідь, безсумнівно, буде так – навіть якщо вони не можуть собі цього дозволити.

Є утилізації рішення? Для початку нам потрібно виробити точної завдання. Це продажі автомобілів? Це навколишнє середовище? Хіба чистих транспортних засобів? Чи це лорд Мандельсон введення популістської політики для підтримки хворого уряд? Час покаже.