це час, щоб відправити Ваш автомобіль

Можливо, ви змінили резиденцій з Чикаго до Каліфорнії. Це, впевнений, це далеко, а водіння автомобіля може виявитися досить довга подорож дорозі. Можливо, настав час, що у вас є свій автомобіль занурений до вашого нового місця замість того, що довга поїздка.

Це найкраще, що ви спочатку вирішуєте, коли буде кращий час, щоб перемістити ваш автомобіль. Таким чином, ви можете планувати заздалегідь і зробити Ваш автомобіль готовий до відвантаження. Коли ви вже вирішили, коли доставка буде відбуватися, це час, щоб назвати кілька рухомих компаній. Повідомте їм про вид і типі автомобіля, що ви рухаєтеся. Крім того, повідомити їм певних місцях в русі – від того, де ви рухаєтеся ваш автомобіль до місця, де ваш автомобіль буде відправлений. Також дати їм відомості про дату, коли ви плануєте зробити перевезення вантажу.

Список вниз ваш вибір рухомі компанії. Щоб убезпечити себе, перевірити ці компанії з Better Business Bureau. Ви, звичайно, хотіли б, щоб ваш автомобіль поставляється і обробляється добре і надійної компанії. Звідти ви можете зробити свій вибір компанії.

Викличте ваш вибір компанії і дізнатися про те, яке страхове покриття, що компанія має щодо поставок. Також запитаєте, чи є франшиза. Попросіть їх уважно страховий поліс, навіть якщо вони можуть бути написані дрібним шрифтом, то попросіть копію, щоб ви могли ознайомитися з ними і над собою в домашніх умовах.

У день, коли ви будете рухатися ваш автомобіль, бути напоготові. Переконайтеся, що двигун буде заповнення коносамента. Це включає в себе звіт про стан Вашого автомобіля перед завантаженням. Прочитати весь звіт. Перед тим як підписати його, переконайтеся, що ви згодні з звітом. Потім попросіть про посадку дату і час, а також час доставки. Ніяких обіцянок про дату і час має бути дано в письмовій формі, а також будь-які умови, якщо вони не будуть виконані. Всі ваші особисті речі повинні бути видалені з вашого автомобіля. Пам’ятайте, що ці елементи не покриваються страхуванням перевізника.

При покупці переконайтеся, ваш автомобіль і звернути увагу на проблеми.