частину авто звукових систем

Ті, хто знаходяться в ринку для систем автозвук, ймовірно, добре обізнані про багатьох рішень, які повинні бути зроблені протягом всього процесу. Пішли в минуле ті дні, коли ви увійшли, вказав на коробку і вийшов з всі частини, запасні частини і компоненти, які ви коли-небудь знадобиться для звуку дійсно його ногами. Справа в тому, що є багато деталей і вузлів, які працюють разом для того, щоб створити остаточний звукова система і всі, здається, мають різні вимоги, стилі, смаки і бюджети для роботи с.

Через це, багато виробників систем автозвук порозумнішав з тим, що деякі люди будуть купувати компоненти, необхідні для створення надійної системи їх мрії шматок за шматком, як дозволяє бюджет. Це насправді дуже розумний спосіб для клієнтів з обмеженим бюджетом купити звукової системи вони сподіваються коли-небудь є. В результаті ви побачите, що динаміки, підсилювачі, під НЧ-динаміки, а фактичний стерео часто продаються окремо і за дуже розумними цінами.

Більшість з нас ненавидять, живуть в межах обмеженого бюджету, але розуміємо, що часто в житті це необхідне зло. Життя на бюджет не така страшна річ насправді. Якщо у нас було все, що ми хотіли, що на землі, чи буде з нетерпінням чекати? Принаймні, те, що я постійно кажу собі. Я, однак, здається, бути королевою життя бюджетом і торгуватися полювання. Я люблю трохи більше в житті, ніж знайти багато на деталь я поклав око на досить довгий час і ненависті трохи більше, ніж знайти його дешевше, як тільки я купив його. Таким чином, я, як правило, вкладаємо багато часу на вивчення будь-якої великої покупки, перш ніж зробити вирішальний крок. Хороша звукова система автоматичної цим я маю на увазі хорошої якості, мінімальним набором функцій збирається балотуватися (загальний пакет і установка) принаймні $ 1000 з багатьма коштувати набагато більше, ніж це.

Це не значить, вам потрібно мати тисячу баксів, що лежать навколо будинку для того, щоб почати будувати свій автозвук системи. Ви можете купити пристойний набір динаміків приблизно за $ 200 – $ 260, якщо ви бажаєте. Ви можете знайти набори за нижчими цінами, але це ціна за досить пристойну набір колонок, які повинні служити вам добре. Майте на увазі, що ви можете дуже легко витратити набагато більше, ніж це на динаміки, якщо ви не будете обережні. Життя на бюджет означає, що ви повинні піти на деякі жертви на цьому шляху, щоб мати речі, які ви хочете в житті. Купити динаміки і вони встановлені (якщо ви можете зробити це або ваша знаєте когось, хто може, це дозволить заощадити багато часу і грошей).

Якщо у вас є перший компонент, якою б не один, що може бути (цей вибір залежить тільки від вас і багато в чому залежить від ваших особистих смаків і які потребують заміни гірше в автомобілі у вас є), ви можете почати економити на шляху до наступного. Ви повинні також розглянути питання про звернення друзів і сім’ї (які хотіли б знати, що вам на свята), щоб допомогти вам досягти ваших цілей менші по дорозі. Більшість людей раді допомогти з конкретних пунктів, якщо вони знають, що ці елементи. Справа в тому, що це не все або нічого пропозиції. Візьміть невеликі кроки в напрямку вашого призу і ви виявите, що ви постійно отримуєте один крок ближче.