частота нещасних випадків Великобританії дорога по часу доби

За даними Управління національної статистики поширення ДТП далеко не однорідна, і, дивлячись на цифри, які займаються травматизму і загибелі водіїв і пасажирів транспортних і пішоходів окремо ясно, що є помітні відмінності.
Цікаво відзначити різке зростання травм для пішоходів близько трьох годин дня. Це час, коли в школі Запустити почнеться, а тротуари і дороги див. вище обсягу людей пішки. Що цікаво, в тому, що в той час як аналогічний зростання спостерігається в період усього школу вранці – з 8 ранку до 9 ранку – це далеко не настільки вираженим, як у другій половині дня шип.

Між іншим, і беручи серйозних травм і смертельних випадків в якості орієнтира, від восьми до дев’яти ранку в середньому 1,4 +2,8 пішоходів і користувачів автомобілів таких травм страждають щодня, але фігура від трьох до чотирьох годин дня становить близько трьох осіб для пішоходів і користувачів.

Слід відзначити також, що цифри для користувачів автомобілів піднімаються і залишаються незмінними прямо через вечірній період, з фігурою 2.5 користувачі страждають травмами між 11 вечора й опівночі – навіть вище, що 7 ранку годину пік. Пішохідний цифри, до того часу ночі, відпали різко.

Для користувачів автомобілів, найнебезпечніше час, щоб бути на дорозі статистично становить від чотирьох до шести годин дня, коли число нещасних випадків на день піднімається вище трьох; для пішоходів це один годину раніше.

Ці цифри є середніми для всього року, і зрозуміло, що багато інших аварії відбуватимуться взимку, коли ночі стають темнішими і дорожніх умов більш небезпечно, ніж в інші місяці, ще чітко величезним обсягом трафіку на дорозі рушійним фактором у поширенні смертельних і тяжких травм ДТП у Великобританії.