чи буде дефіцит автомобілів Mazda

Mazda Motor Corporation транспортує свої кораблі до його різних ринках по всьому світу через судів. І коли один з кораблів, який, несуть дорогоцінний вантаж Mazda зашкалює в середині величезного океану, він упевнений, означатиме затримку. Таким чином, протягом короткого періоду часу, багато ринків і Мазда дилерів по всьому світу повинні були б зробити цього з продуктами, що вони мають на даний час.

Пару днів тому, Cougar Ace, яка є носієм автомобілів Mazda і транспортних засобів на континенті Північної Америки, перекинувся у Тихому океані і в даний час знаходиться на одній з його сторін. Так Mazda ще не впевнені щодо того, що могло статися тепер через це. Звичайно ж, ринки доведеться чекати нових автомобілів, але хороша річ для власників Mazda для Mazda Protege5 запчастин не були включені в відвантажений товар.

Були деякі 4700 автомобілів Mazda всередині Cougar Ace. Добре, що не було жодного члена екіпажів, які постраждали протягом зазначеного інциденту. Тим не менш, тому що корабель був досить важким, Берегова охорона США довелося рятувати 23 членів екіпажу в середині океану.

Відвантаження на борту Cougar Ace були ті, які були призначені для Mazda ринків у Ванкувері, Британська Колумбія, а також Такома, штат Вашингтон і Вентура, штат Каліфорнія. Це була заява видане Джеремі Барнс, який в даний час представник Mazda.

Взявши велику частку транспортних засобів на борту вантажного корабля були моделями Mazda 3 лінії. І він упевнений, займе набагато вплив на продажі автовиробника. Зрештою, Mazda 3 є найбільш продаваним автомобілем для них. Інша величезна частина загального автомобілів Mazda в кораблі були одиниці 2007 Mazda CX-7, який є новітнім автомобіля компанії з’являться на ринку і який повинен був відправитися прискорення від конкурувати з іншими транспортними засобами спортивного кросовера на ринку.