чому ваш автомобіль покриття повинне бути тільки Extang

Вантажівки славляться своєю надійністю і довговічністю. За будь-якої погоди або дорожніх умов, ваші вантажівки не підведе.

І єдиний спосіб погасити свої вантажівки, щоб дати їм те, чого вони заслуговують, тільки краще виконання і, звичайно, краще виглядає. І що кращий спосіб зробити це, ніж отриманні власного Extang автомобільний чохол? Доброю новиною є те, ви можете зробити це, насолоджуючись повною мірою використовувати ваші вантажного простору.

Коли ви чуєте, що щось Extang спроектовані, це означає тільки одне: досконалості – досконалості у задоволенні людей вимогам продукту, розроблена в найкращим способом задовольнити своїх клієнтів.

Це головна причина, чому Extang була номер один з продажу Tonneau бренду в Північній Америці протягом багатьох років.

Extang був першим, хто ввів багато стилі та особливості очевидно в промисловості шторка сьогодні. З 1982 року Extang продовжує лідирувати в галузі інновацій, якості продукції, кращих гарантій і підтримки клієнтів. Так, як не дати вашому пікап вниз, надавши йому найкращий захист і продуктивність? Доброю новиною є те ви можете зробити це, насолоджуючись повною мірою використовувати ваші вантажного простору.

Кришка Extang Tonneau практично необхідність. Це запобіжить ваші речі від летять звідусіль, повністю покриваючи їх, захищаючи вашу постіль від деструктивних елементів, таких як іржа, особливо, коли ви залишити його під відкритим небом.

Які речі ви повинні знати про обкладинку Extang RT Tonneau? Це дасть вам 100% задоволеність його важкий вініл брезент борг і легко важіль фіксатора, які зроблять його простим у використанні.

Отже, які ж переваги? По-перше, це досконалий контроль. Він легко пристосовується до гарячих і холодних брезентом напруженості тому завжди дає їх ідеальної підгонки. По-друге, агресивна високою міцністю на відрив липучці. По-третє, це відсутність вільних луки через заздалегідь розміщені алюмінію важкі луки, які прикріплені і зверне з брезент. По-четверте, безпечний ремінь і замок. Більше не треба турбуватися про вашому багажі, тому що важкі пряжки багажу обов’язок стилі використовуються для ремінця надійно і оснащення брезент в кабіну залізниці. По-п’яте, є Погода туфу ущільнень, які можуть витримувати високі температури і ультрафіолетових променів. І шостий оригінальний дизайн, який дозволяє Clump швидкий і безпечний установок без буріння або пошкодження вашого вантажівки.

Коротше кажучи, вона поставляється з простою процедурою установки, яка залишить вас задоволені, Ви в найкоротші терміни. Менше клопоту і ніякого збитку або навіть нуля, щоб ваш вантажівка.

Поряд з цим, ви можете добитися гладкою, низькопрофільною зовнішній вигляд Вашого автомобіля і краще, пробіг газу через зменшення опору вітру ти отримаєш від цієї аеродинамічної кришкою. Це ефективний і економічний і в той же час.

Він також поставляється в різних кольорах. Чорний стандартний, але Extang дійсно пропонує безліч інших квітів. Світло-сірий, темно-сірий, темно, не зовсім білий, коричневий, коричневий, червоний, і вина доступні. Ще раз, Extang виправдав свою репутацію передового досвіду. Extang дійсно зробив це знову.