що дивитися при покупці старих фургонів

На жаль, не всі продавці використовували автомобіль скаже вам всю правду про транспортний засіб ви сподіваєтеся, щоб купити, так що є багато речей, які ви будете мати, щоб виглядати, коли ви шукаєте старий фургон.

Коли ви намагаєтеся знайти кращий фургон для ваших потреб, ви повинні взяти до уваги те, що вам потрібно для нього, скільки роботи доведеться робити і наскільки великою вона повинна бути – ви повинні мати тверде уявлення про те, що марки і моделі використані ван ви хочете, перш ніж відправитися шукаєте гарну угоду.

Поговоріть з страховою компанією ван перш ніж вибрати марку або модель, як ви, можливо, доведеться платити більш високі страхові внески на деяких виробників або моделей. Взагалі, хоча, ван страхування не є занадто дорогим, тому він не повинен відчути різницю у вашому рішенні, але це заслуговує вивчення.

Ціни на фургони використовуватися залежить від зносу, пробіг, і їх транспортних засобів ремонту. Ви можете ознайомитися з тим, що подібні моделі продають за, так що ви зможете сказати, якщо ви отримуєте угоду або бути зірвані.
На відміну від нових фургонів, вартістю використаних ван трохи більш спекулятивним. Ви могли б очікувати, щоб заплатити трохи більше за фургон з кондиціонером, склопідйомники або підсилювач керма, або якщо вона має дуже низький пробіг. Витрата палива теж дуже важливо, і ван при меншій витраті палива також може коштувати трохи більше.
Іспит з водіння використовували ван набагато важливіше, ніж тест-драйву нового фургона, використовувані фургони можуть змінюватись в залежності від масово, як вони були змушені в минулому. Є багато факторів, щоб шукати на тест-драйв в тому числі пробіг, гальм, двигуна, коробки передач і шин.

Перевірте вашу потенційну покупку широко до завершення покупки і зверніть увагу на все, що здається незвичайним або недоречним, особливо в документах.

Переконайтеся, що кількість транспортних засобів ідентифікації (VIN) відповідає параметрам даного документа і попросіть, щоб побачити його МТ сертифікати та свідоцтва його історію обслуговування. Якщо ви незадоволені, що ви бачите в документах, А.А. завжди можете більш детально розповісти про історію автомобіля.

Зверніть увагу, що лінія для бізнес не контролює і не може гарантувати актуальність, своєчасність і достовірність статті вище.