що з цим робити свої вогні приладової панелі

При запуску вашого автомобіля, всі контрольні лампи на приладовій панелі повинна загорітися, як знак того, що вони знаходяться в доброму робочому стані. Як тільки автомобіль знаходиться на дорозі, проте, світла не повинен загорітися, якщо не вказати попередження, що щось в машині потребує вашої уваги. Є кілька різних вогні на приладовій панелі. Тим не менш, деякі автомобілі будуть мати деякі додаткові функції, такі як вогні ременем безпеки. Основні з них включають в себе стоп-сигнали, антиблокувальна гальмівна система (ABS) світло, світло тиску масла, двигун світло, лампа подушок безпеки і індикатор батареї заряд.

Легкі фракції нафти тиск: Коли цей індикатор блимає, це свідчить про низький тиск масла, що може призвести до швидкого зносу в автомобілі. Щоб переконатися, що це так, використовуйте щуп для перевірки рівня масла і залийте до необхідного рівня. Якщо індикатор тиску масла продовжує блимати навіть після цього, то ви повинні будете мати масляний насос перевірити. Якщо масляний насос не працює, буксирування автомобіля в гараж, де насос може бути встановлений рекомендується для того, щоб уникнути надмірного носить до машини.

ABS світла: Коли цей індикатор блимає, коли ви за кермом, це може вказувати на три різні речі: несправність ABS, гальмівний супорт пастці або низький рівень гальмівної рідини. Світло може також означати, що гальмо стоянки був залишений. Отримання технік, щоб перевірити автомобіль є кращим способом дізнатися, яка між різними причинами стоїть за постійними блимати.

Двигун світла: цей світ також називають несправність двигуна світло. На більшості панелей, світло називається ‘Check Engine “. Коли цей індикатор блимає, це показово, що проблема з двигуном функцій. Іноді, це світло блимає, коли інші вогні свідчать про передачу проблеми на. Якщо це так, маючи справу з передачею питання, швидше за все, правильний діагноз. Якщо автомобіль не працює, як треба, отримання автомобіля техніку перевірити системи є доцільним.

Лампа заряду акумулятора: Коли цей індикатор горить, це означає, що не заряджається. Умова може бути викликане погано закріплений штепсель батарей, які можна виправити, не обов’язково за участю фахівця. Несправний генератор також може бути причиною, якщо заряду батареї провал так само як і вільні прослизання ременя. Щоб заощадити на владу і уникнути мілину, ви повинні вимкнути електричні прилади, такі як радіо, і нагрівач в машині

Подушки безпеки індикатор: індикатор показує, що система подушок безпеки несправна, що означає, що вони будуть не активуєте якщо станеться нещасний випадок. Ви повинні вести автомобіль в магазин, де фахівці можуть перевірити всю систему подушок безпеки і виправити проблемні області.

Стоп-сигнали: Це може свідчити про те, що гальмо стоянки включений. Якщо ні, то слід перевірити рівень гальмівної рідини автомобіля. Світло може також вказувати на несправність гальмівної системи. Коли гальмівна система несправна, ви повинні мати ваш автомобіль з буксирується водіння з цього світла на може бути дуже небезпечним.