що краще – для миття рук автомобіль або безконтактна автомийка

На відміну від деяких інших комерційних підприємств, бізнес автомийка набагато менш імовірно, закінчиться невдачею. Хоча це може здатися фінансово ризикованою, щоб почати такий бізнес у важкі економічні часи, що надаються послуги як і раніше потребують мільйони. Майже у кожного є автомобіль, і кожен повинен отримати свою машину мити. Бо ціна отримання автомобіля промивали розумно, вас не повинно виникнути жодних труднощів, знаходячи постійний потік клієнтів. Дійсно, єдине міркування ви повинні зробити, перш ніж почати свій бізнес вирішує, який є більш цінним, більш традиційні для миття рук автомобіль або безконтактна система мийки.

Руку миє автомобіль займе багато людей влади. Фізично пральна кілька автомобілів може бути виснажливим процесом. Бо часу, необхідного, щоб вичистити ганчірками, промити, віск і сухий, процес миття одного автомобіля може займати багато часу. Ви можете прискорити процес, найнявши цілу команду мийники машин, але тоді ви збільшити витрати і зниження прибутку.

З безконтактної системи автомийки, устаткування робить всю важку роботу під високим тиском води і миючого засобу. Ніщо інше не входить в контакт з транспортним засобом, агітація хімікатів розчісувати з водою подається через сопла високого тиску ефективно очищає екстер’єру. Безконтактна система автомобіля також виконує свою роботу набагато менше часу, ніж миття рук. Це також дозволяє бізнесу розширити і додати додаткові послуги в автомобілі, таких як воски та спеціальні процедури блиск.

Оскільки процес безконтактної, немає ніякого занепокоєння людської помилки, такі, як співробітник, який випадково ставить подряпину на вікні або фарбою під час процесу очищення. Автоматизовані машини тертя, ті, які використовуються щітки також може залишити подряпини на роботу фарби або зламати антену. Машини високої якості навіть призначений для очищення коліс і колісних дисків. З безконтактної системи, ви можете також підходить для клієнтів, які шукають більш екологічно чисті автомийки. Використання екологічно відповідального миючих засобів і збереження або навіть утилізації води.

Звичайно, безконтактна мийка є дороге обладнання. Тому що вона призначена для миття десятки машин кожну годину однак, ви залучити більше грошей. Обладнання також призначено для довголіття і побудований, щоб бути міцним. Одне з міркувань, для безконтактної системи автомобіля вибирає частина обладнання, яке використовує стандартні деталі. Це дозволить Вам швидко зробити ремонт, не чекаючи для дорогих користувальницьких частин і виробляє обладнання набагато легше підтримувати.

Сушарки та системи введення даних також може бути покупками разом з безконтактної системи прийняти ваш автомобіль пральних підприємстві повністю автоматизований. З автоматичною безконтактної системи ви можете залишити свій бізнес відкрито 24 години на добу і забезпечити ваші послуги доступні для тих, хто потребує надзвичайних очищення або потрібно мити свою машину перш, ніж іти на роботу. Ці телефонні системи також розроблені для підтримки програм лояльності, яка може бути використана для заохочення клієнтів мити свої автомобілі частіше і може бути приманкою для перших клієнтів час. При правильному місці і передові системи безконтактної мийці, ви можете створити автомобіль, пральна імперію, яка винагороджує Вас з високим прибутком.