що насправді зупинки youget безкоштовний огляд протягом тижня аварійне гальмо

Ви, як і багато власників транспортних засобів, чекати ваших гальм, щоб почати шліфування або педаль гальма, щоб відчувати себе “м’які” перш ніж відправитися в магазин автомобільних сервіс для “гальмувати роботу”? Там немає кращого часу, щоб перевірити стан гальмівної системи повного вашого автомобіля, ніж у MAP Гальмівна безпека Awareness Week, серпень з 26 по 1 вересня 2007 року.

Протягом усього цього події, провідним споживачем нації автосервісу некомерційної організації-програма Автомобіліст Assurance (MAP), хоче, щоб ви зупинитися в будь MAP-що залучені ремонтну майстерню для вільної та зв’язаної з гальмом огляд ходової частини. Там немає кращого способу, щоб переконатися, що ваш гальмівну та інші системи підвагонної працюють належним чином, перш ніж відправитися в осінні і зимові сезони.

“З цілком зрозумілих причин, дуже важливо переконатися, що ваш Гальмівна система працює правильно і що всі компоненти системи все ще є багато служби для забезпечення безперебійної роботи”, сказав президент MAP Ларрі Хеккер. “Крім того, важливо знати, що потрібно звернути увагу, коли мова йде компоненти гальм і інших частин ходової частини, які періодично зношується. Багато автомобілів вимагають обслуговування, що середня людина не зможе виявити від щоденного водіння, роблячи його ще більш важливо проводити періодичні інспекції безпеки “.

Під час гальмування тижня обізнаності безпеки, беручи участь магазини будуть пропонувати безкоштовні техогляди, виховувати власників транспортних засобів стосовно ключових систем ходової частини, надається безкоштовний автомобільних матеріалів несправностей і відповідей споживачів профілактичних питань обслуговування. Шукати ремонт об’єкта помітно відображати його автомобіліста Програма забезпечення наклейці біля входу або клієнта очікування, або знайти беруть участь магазинів у вашому районі, відвідавши веб-сайт Карта на www.motorist.org.

MAP, некомерційна програма, створена зацікавленими автомобільних власників бізнесу, виробників і асоціацій, вимагає від всіх що беруть участь магазинів дотримуватися строгого набору заснованих на фактах технічного огляду транспортних засобів та комунікаційних стандартів. MAP встановлює критерії не тільки за рекомендацію заміни зношених деталей та інших виробів, а й про те, як ці рекомендації доводяться до відома власників транспортних засобів.