що робити після автокатастрофи

Хоча неприємно вважаєте, це гарна ідея, щоб бути в курсі, що робити відразу після автокатастрофи, якщо не на благо вашої претензії страхування автомобіля, то принаймні для вашої безпеки. Ці моменти можуть бути дезорієнтує і вводить в оману, і напружений, але, будучи впевнені в правильності процедури можуть врятувати вас від подальших ускладнень і після нього? Кінчено.

Перше, що потрібно пам’ятати після будь автомобільної аварії, незалежно від того, як це здається несерйозним, є безпечним, щоб зупинити того, щоб оцінити збиток, який може мати місце для будь-яких транспортних засобів або майна. Їзди без зупинки в подальшому можуть бути розглядатися як недбалість іншою стороною і ви можете бути підданий арешту. Якщо ви знаходитесь на узбіччі автомагістралі і потрібно чекати допомоги, водій і пасажири повинні спробувати чекати на безпечній відстані від автомобіля і дороги.

Якщо припустити, що ніхто не отримав травму і аварійно-рятувальних служб не т необхідності отримувати повідомлення, то ви повинні отримати детальну інформацію про всіх учасників, а також свідків. Це включає в себе повні імена та номери телефонів, а й адреси і реєстраційні знаки своїх автомобілів. Якщо ви водій, то ви також повинні бути готові, щоб дати інформацію про вашу страхової компанії, ваше страхове свідоцтво та номер поліса, якщо такі потрібно від вас.

Після цього, то тоді розумно запишіть події. Найкраще, щоб бути настільки ж докладно, як ви можливо і повинно включати, використовуючи схему або послідовність ескізи показуючи ланцюг подій, в тому числі положення транспортних засобів і свідків. Останнє мобільних телефонів і цифрових камер також були використані, щоб зберегти запис про будь-які істотні аспектів (наприклад, пошкодження або погода і т.д.) сцени безпосередньо після аварії.

Нарешті, одна з найважливіших речей, щоб пам’ятати, що стосуються страхування, щоб не допустити відповідальності або запропонувати будь-яку фінансову допомогу, це може зробити вас автомобіль страхового поліса недійсними. Ви повинні пам’ятати, що несправностей завжди краще рішення слід приймати після розслідування та обговоренні відповідних страховиків, оскільки вони можуть приймати в кожному аспекті інциденту.