що робити після того, як в дорожньо-транспортна пригода

Автомобільні аварії може бути дуже болючим. Ми ніколи не очікували бути в одному, але можемо опинитися в одному перш ми її знаємо. Хоча ви завжди повинні їздити обережно і коли тверезий, щоб мінімізувати ризик нещасних випадків, немає ніякого способу, ви можете повністю виключити ризик. Найголовніше, щоб зробити, якщо ви опинитеся в такій ситуації, щоб залишатися спокійним і зосередженим. Переконайтеся, що ви в порядку, і включіть аварійні вогні на. Якщо нещасний випадок був основним, і ви отримали серйозні поранення, негайно викликати швидку допомогу. Навіть якщо аварія була незначною, вона все ще хороша ідея, щоб відправитися в подорож зі своїм лікарем. Ви повинні також повідомити в поліцію. Ви також можете звернутися в службу по відношенню до прибути на місце події, якщо ви відчуваєте, що ви не можете впоратися з ситуацією себе найкращим чином. Крім того, зверніться в страхову компанію як можна швидше.

Підтримування вашої нерви у вузді дуже важливо відразу після аварії. Чи не починають звинувачувати все на себе або іншого водія; просто дати зібрали, щоб в поліцію, коли вони просять про це. Вибрати боротьбу з іншими людьми, що беруть участь в аварії тільки посилить речей і може насправді перетворити столи на вас і ви могли б вважатися відповідальним.

Бути готовим до аварії в будь-який час може окупитися. Організація і тримати аварії комплект у вашому багажнику автомобіля в усі часи. Це може включати в першої допомоги і речовин, а камери, якщо це можливо. Якщо у вас є перо і папір, запишіть всі подробиці аварії. Це може стати в нагоді, якщо у вас є давати свідчення в суді пізніше цього терміну або подати позов про травму. Крім того, запишіть контактні телефони будь-яких свідків. Візьміть фотографії, щоб допомогти.

Це гарна ідея, щоб читати на ваш страховий поліс і з’ясувати, як отримати максимальну суму від нього. З’ясуйте, чи є ваша політика буде поставляти альтернативне транспортний засіб, або еквівалент його вартості в грошовій формі. Крім того, якщо аварія була повністю помилка іншої людини, ви повинні подати для персонального компенсації травми. Ви, ймовірно, мають хороші шанси на перемогу ваші вимоги, якщо ви не були винні, наприклад, не носити ремінь безпеки або водіння на неправильній стороні дороги.

Якщо у вас є страховка, і не хочете, щоб загрузнути в тривалі судові розгляди, це гарна ідея, щоб зустрітися з іншого боку, що бере участь і оселитися з ними в позасудовому порядку. Іноді люди просто шукаєте вибачення. Пропонують одне, якщо це пов’язано. Авто ремонт зборів або лікарняні рахунки може нести відповідальна особа (особи), щоб компенсувати їх вини. Однак, якщо вони не дотримуються правил і ваша страховка не платити вам (або, якщо ваш автомобіль не застрахований), то прийшов час звернутися за юридичною консультацією.