що таке датчик дощу на лобовому склі

Датчик дощу або дощу перемикач комутаційний апарат приводиться в дію опадів. Існують два основних типи датчика дощу. Перший з них являє собою пристрій, збереження водних ресурсів пов’язаний з автоматичною системою зрошення, що змушує систему закрили у разі опадів. Друге це пристрій, що використовується для захисту внутрішньої частини автомобіля від дощу і підтримати автоматичному режимі склоочисники. Це невелике електронний пристрій під дзеркалом. Він автоматично включається на лобовому склі, як тільки він відчуває дощу.

Для нашого обговорення, ми орієнтуємося на автомобільних датчиків. У 1958 році автомобіль Cadillac Motor відділу General Motors експериментував з водочутливої ​​перемикач, який викликали різні електродвигуни, щоб закрити складаний верх і підняти відкриті вікна спеціально побудованої моделі Eldorado Biarritz у випадку дощу.

Перші такі пристрої, як видається, були використані General Motors в цих же цілях. У концепт-кар призначені “Le Sabre” і збудував сім років раніше, в 1950-1951 рр.. Для 19556 модельного року, Cadillac знову представили автомобільний датчик дощу цей час автоматичного включення склоочисників і регулювати їх швидкість до умов.

Найбільш поширені сучасні датчики дощ засновані на принципі повного внутрішнього відображення. Інфрачервоне світло випромінюється під кутом 45 градусів в лобове скло зсередини. Якщо скло вологий, менше світла робить його назад в датчик і включити двірники.

У минулому автовиробники намагалися знищити двірники або контролювати їх швидкість автоматично. Деякі з схем беруть участь виявлення вібрації, викликані окремими краплями дощу удару лобове скло, застосовуючи спеціальні покриття, які не падає до форми або навіть ультразвукової вібрації лобове скло, щоб розбити крапель, так що вони не повинні бути знищені взагалі. Але ці системи були страждає від проблем і або ніколи не робили його у виробництво і був швидко звільнений, тому що вони дратували більше водіїв, ніж вони раді.

Однак новий тип Система склоочисників починають з’являтися на автомобілях, які фактично роблять хорошу роботу по виявленню кількість води на вітровому склі та управління склоочисниками. Одна з таких систем проводиться TRW, Inc TRW, Inc використовує оптичні датчики для виявлення вологи. Датчик встановлений в контакті з внутрішньої біля дзеркала заднього виду.