юридичний вулицею дизельних автомобілів зустрітися в 2007 ATS mountaintruck Fest

Спрямованих на зміну сприйняття сучасних дизельних вантажівок і авторами Bandimere Speedway, 5-й щорічний ATS Дизелі на горі / Вантажівка Fest пройде 21-22 липня.

Завдяки вулиці правових дизельних автомобілів; це дводенний збір є одним з найбільших подій США дизельних вантажівок. Виходячи з усієї країни, вулиця правових дизельних автомобілів може працювати чверть милі швидше, ніж більшість спортивних автомобілів може зробити. Ця подія для осіб люблять дизельні і гонок.

Дастін Бенц в Cummins Racing, ATS дизельних драгстер, знову буде показана у вказане подія. Дастін був першим гонщиком дизельні, щоб закінчити чверть милі за все, вірити в це, сім секунд. Драгстер Дастін працює з блакитним сонцем біодизеля на відміну від регулярних дизельного палива двигуном автомобіля. Синій НД Bio Diesel являє собою суміш традиційних видів палива та рослинної олії даючи вихлопних приємним запахом. В ідеалі всі вихлопні як Ansa вихлопних повинні мати приємний запах.

За словами Скотта Бенц, власник гоночного автомобіля біо дизель, дизель ATS драгстер довела, що Cummins “B” двигун надійний і може дати майже безмежного потенціалу. Крім того, він сказав, що вони в даний час будівництво другої автомобіль з Common Rail Cummins ISB яка, як очікується, ще швидше, з меншою кількістю диму, але більшої потужності.

Захід не тільки оснащені дизельними драгстер. Інші особливості включають Street Legal дизельних автомобілів конкуруючих в кронштейні форматі гонки, спеціальні виставки вантажівка, вантажівка шоу, рок сканерів. Midway буде постачальника, який пропонує продукти для підвищення продуктивності як для газових і дизельних автомобілів.

Всі власників вантажівок запрошують приєднатися до зазначеної події. Бути відкритим для будь-якого типу дизельних вантажівок великих установок і автобетоновозів компактної газі вантажівок, всі дизельні власників транспортних засобів може мати шанс поборотися.

Вартість допуску протягом двох днів становить $ 26,00, в той час як учасник буде оплачувати тільки половину ($ 13.00) для одноразового прийому день. Діти з віку 12 років, і нижче буде безкоштовний вхід, якщо їх супроводжувати дорослі платитимуть вказаною ціною. Знижка купони доступні на продуктивність АТС Diesel.

Замість з майбутнім Дизелі на горі, ATS Дизель виступить спонсором відкритих дверей / дилера технологій конференції за день до великої події (20 липня). Технічний семінар запланований вранці в той час як день відкритих дверей почнеться в другій половині дня.

Виробник і установник післяпродажне продуктивність продукції авто для легких умов експлуатації Форд, Dodge і General Motor дизельних вантажних автомобілів, ATS Дизельні Експлуатаційні характеристики продуктів, таких як турбокомпресори, повітрозабірник і вихлоп.