яких цивільні є правильним для Вас

Глобальний тріумф Honda в автобізнесі був у першу чергу через сприятливого інавгурацію свого неймовірно добре створений бренд, Civic. До 1973 року Honda була принципово відомий як один з поширених виробників недорогий і нескладний мотоциклів. Раніше вона запустила автомобілів в рідний японський автопром але моделі були занадто маленькими для розташування американського ринку. З набряком витрат на газ сімдесятих і зростання безробіття, середнім рівнем доходів осіб почали ідентифікувати методи, щоб зменшити їх день у день витрати.

Головні елементи для чудового успіху Honda Civic в Пакистані включати його дизайн і паливну економічність. Civic однак, також цікавий автомобіль їздити в с прийнятною швидкості на автостраді. Civic продовжували будувати в романі варіанти і вдосконаленими двигунами з кожним роком і прийняв шикарний вигляд своєї моделі 2009 року, що дає комфорт і планки, що ніякі інші автомобільні компанії, пропонованих в компактній категорії. Civic поставляється у вигляді двох основних моделей в Пакистані з мережею з чотирьох варіантів у всьому.

Потенційні клієнти в Пакистані є вибір придбання Oriel Civic VTI або Civic I-VTEC обидва з яких володіють могутнім 16-клапанний, 1800cc двигун. Кожен стиль досяжна в автоматичному і ручному зміні з іншими ефективності пов’язані такі параметри, як максимальна потужність і електронним розподілом гальмівних сил є однаковими. Головні зміни полягає в безпеці і внутрішніх специфікацій.

Civic VTi поставляється з люк на даху та 5-спиць алюмінієві диски з іншими опціями, як дистанційний введення ключа та високого класу чохли сидінь. Обидва типи мають багато різних варіантів, як сидіння електрично водія регулювання висоти і вогні-нагадувати тривоги. З точки зору безпеки Civic VTi має подушки безпеки для водія і пасажира з преднатяжителями ременів безпеки на пасажирському сидінні.

Потенційні клієнти майже ніколи не думати про ці варіацій докладно до визначення, яку модель вибрати. Якщо вони дійсно переходили цих пропозицій вони будуть укласти, що зміни вартості майже шести до восьми відсотків є досить значним для жменьки розкішні варіанти з не оригінальна практична корисність. Це досить очевидно, що Civic модно в Пакистані через комфорту і статусу пов’язано з цим брендом, і це винятковий, всесвітньо відомий I-VTEC двигуни, які дозволяють досягти Civic покращений висновок і бензин ефективності.

Єдиним претендентом на верхню або Civic VTI або I-VTEC в пакистанському автомобільний бізнес є Altis Тойотою з досить схожими характеристиками і результатами. Altis, однак, не вимірювати до появи цікавого Civic і розумні клієнти інтер’єру і перспективним здається, задовольняються викласти велику кількість готівкових грошей, щоб придбати додаткову розкіш.