які вікові групи беруть участь у більш фатальні нещасні випадки п’яного водіння

Деметрія і Кельвіна Дорсі їхали додому від Єви новорічній вечірці в минулому році, коли раптово Geo Prism проїхав на червоне світло і врізався в їхній автомобіль, вплив гортати його на дах. Водій, 27-річний Хорхе Альберто Моліна, було під впливом і женеться поліція.

Після удару пари, Моліна зник з місця події, але був затриманий після валиться поблизу. На жаль, пара не пережили аварію. Моліна загрожує до 30 років до довічного ув’язнення в державній в’язниці, повідомляє Los Angeles Times.

У той час як пов’язані з алкоголем дорожньо-транспортних пригод мають тенденцію до зростання під час свят, водії у віці від 21-34 страждають більше ризик таких аварій, ніж інші вікові групи, відповідно до авто помаранчевої адвокат аварії County.

Влади по всій країні були розслідуванні нових методів, спрямованих на цю вікову групу з анти-водіння в нетверезому стані кампаній. Один підхід, який вони розглядали, щоб направити увагу на проблему через сайти соціальних мереж і смартфонів. Додатків, таких як “RU-гули”, “Останній дзвоник” та “Buzz-O-Meter” всі використовують дані від користувача, такі як алкоголь споживається, вага, стать, вік, і споживання часу. Один додаток, називається “Останній дзвоник” навіть повідомити таксі в області користувача.

У той час як ця нова технологія є інноваційною і, можливо, навіть корисно, основна проблема не п’є за кермом як і раніше проблема. (Соціальні мережі можуть бути протидіє оскільки багато молодіжні використання Twitter і Facebook розміщувати контрольно-пропускних пунктів оповіщення DUI. Друзі повинні бути відрадити один одного від вживання алкоголю за кермом, не дозволяючи одна одній.

“Вплив алкоголю змінюватись в залежності від безлічі факторів, у тому числі ріст і вага. Тим не менш, дослідження показують, що для тих, хто, алкоголь може зменшити пильність і час реакції, дві речі, необхідні для безпечного керування транспортним засобом двигуна», пояснює Джим Ballidis, Orange County Адвокат автомобільної аварії.

Будь знайомий з помаранчевою автострадах графства, ймовірно, бачив Caltrans ознаки того, що читав “Звіт п’яних водіїв. Телефонуйте 911”. По всій Каліфорнії і по всій країні, владі були нарощування зусиль по боротьбі водіння в нетверезому вигляді. У цьому стані блокування запалювання пристроїв останнім часом стала обов’язковою для всіх DUI переконання в Аламеда, Лос-Анджелес, Tulare, округів і Сакраменто-рамках пілотної програми, яка буде розширена в разі успіху.

Крім того, одинадцять держав, Аляска, Аризона, Арканзас, Іллінойс, Луїзіана, Небраска, Нью-Мексико, Нью-Йорк, Орегон, Юта і Вашингтон, вимагають, щоб всі DUI правопорушників для встановлення пристрою.

У Buena Park, де п’яний водій недавно вбив Стіва Uselton і його син, Orange County Register повідомив, що департамент поліції недавно отримала $ 200 000 федеральний грант від держави Управління з безпеки на транспорті; ці гроші будуть використані для DUI і водійської ліцензії контрольно-пропускні пункти.

Хоча ефективність соціальних медіа та смартфонів і раніше кілька невизначеним, ці активізацію зусиль правоохоронних органів і покарань для правопорушників DUI повинно служити потужним стримуючим фактором, пити і рухатися для осіб, молодих і старих.