які нові батареї Prius вартість і як можна заощадити тисячі

У той чи інший момент усі Prius власники повинні будуть замінити свої батареї. Сумно, але факт в тому, що Prius акумулятори коштують багато грошей. Але є більш дешеві рішення ваших проблем Prius батареї.

Як тільки ваші батареї потрапляє у вентилятор у вас залишається основному 3 варіанти.

варіант № 1

У Тойоти замінити акумулятор. Не багато людей хотіли б це зробити, тому що коли ти в представництві Toyota, Prius батареї коштувати близько $ 4000. Вони поклали його і все, але ви повинні робити це кожен 8 років або 140 000 миль. Там повинно бути краще рішення ..

Варіант № 2

Замовити другої сторони, або перебудовані Prius батареї онлайн. Відновлений Prius батареї коштують близько $ 2000, що робить цей варіант набагато більш привабливим, ніж приймати ваші Prius в Toyota. Єдина проблема цього варіанту є те, що вам потрібно покласти батарею в себе, або знайти когось, хто буде.

варіант № 3

Перешикування батареї самостійно. Це рішення відновлення батареї це найдешевший на сьогоднішній день. Якщо ви не знаєте, як відновити батарею самостійно, Ви можете отримати керівництво відновлення батареї онлайн, яка покаже вам, як відновити ваші батареї крок за кроком. Коли ви робите це самі, батареї Prius коштувати до $ 500, щоб виправити.

Якщо у вас немає часу, щоб відновити батареї самостійно, ви можете взяти на себе керівництво місцевого магазину і мати їх ремонтувати його для вас. Вони будуть тільки стягувати вам свою нормальну швидкість магазину, тому вартість Prius батареї складе лише близько $ 500. Звичайно б’є вартість Prius батареї $ 4000 чи не так?