як безпечно знаком де Вашого автомобіля, щоб дати йому чистий свіжий погляд

Більшість автомобілів виділяють непотрібні значки та непривабливий пов’язаних з ними, які приходять стандартні з заводу. Це популярна практика, щоб видалити всі або деякі з цих значків, щоб додати автомобілю більш чистого погляду і з метою сприяння розширенню ліній його. Однак процедура повинна проводитися правильно і надійно, щоб гарантувати, що навколишній лакофарбових не пошкоджений, а також про те, що знак сам по собі не пошкоджуються і залишається в такт так що він може бути переустановлений на пізнішої дати, якщо це необхідно.

На першому етапі для безпечного і успішного видалення знак транспортних засобів, зобов’язані спочатку нагріваються області пом’якшити клей під ними. Фен в ідеалі повинні бути використані для цього, а не теплова гармата, як теплові гармати робочих температур може бути дуже жарко і тому може призвести до лакофарбових перегріву і пошкодження. Використовуйте фен, щоб нагріти область приблизно на 30 секунд, тримайте його на кілька сантиметрів від поверхні і тримайте його переміщення замість того щоб тримати його в одному місці.

Обережно потягніть на краю значок, щоб побачити, якщо клей пом’якшив достатньо. Це є рух не повторити процес нагріву, поки воно не стане вільною. Як тільки вільним, якщо ви можете витягнути краю знака разом з тобою пальці то це ідеально. Повторюють контури і форми знака і акуратно вийміть її від поверхні. Не використовувати, щоб стільки сили, скільки ви не хочете, щоб хапати і не пошкодити його в будь-якому випадку, але, щоб видалити його в одному.

Якщо значок сидить досить врівень з поверхнею фарбувальні роботи, то вам необхідно використовувати відповідний інструмент, щоб отримати під і допомогти приз його. Щось схоже на тонкий лід пластиковий скребок або тупим ножем покриті стрічкою і загорнута в тканину повинна бути використана. При використанні інструмент для видалення знака дуже важливо, щоб не використовувати поверхню лакофарбового покриття як важелі як це, коли збиток може бути нанесений. Замість цього, як тільки інструмент під зніміть його з поверхні разом з значок. Як тільки достатньо було під’їхав ви повинні продовжувати пальцями, щоб бути в безпеці.

Після видалення, там, швидше за все, клею на лакофарбове покриття, що необхідно видалення. Якщо є досить велика кількість, то він може знову бути розігрітий з феном повторно пом’якшити його, і будь-який надлишок знімається пальцями. Призначених смола і клей продукт для видалення повинна бути використана для видалення частини, що залишилася залишку. Розробка прямих сонячних променів, нанесіть на мікро рушник волокна і працювати в область. Залежно від того, як уперті це вам може знадобитися застосувати все більше і дайте йому вбратися протягом декількох хвилин, а потім використовувати рушник, щоб агітувати і безпечно знімати залишки.

Транспортного засобу, або принаймні то область повинна бути ретельно вимиті, промивають і сушать, щоб видалити залишилися залишки. Після миття ви повинно відполірувати області з відповідним продуктом. Фарба, яка була під знаком повинні бути у хорошому стані, оскільки це були захищені знаком, так що все в одному Польський продукт був би ідеальним для використання. Ви можете подальше ущільнення / віск області для посиленого захисту, якщо це необхідно.

Слід зазначити, що, хоча більшість значки вставлені в машину за допомогою клею підтримки, деякі значки, особливо основними з передньої і задньої і вставка значків насправді може бути стаціонарними через отвори в тілі. Якщо ви думаєте, знак не може бути просто прилипли до поверхні, то краще залишити його або дізнатися напевно, як вона зафіксована Перед видаленням. Якщо піктограми, які міцно зафіксовані які повинні бути видалені їм буде потрібно професійне увагу кузовного цеху, щоб заповнити будь-які отвори / кріплення і перефарбувати області.

якщо ви хочете більш чудові поради та інформацію, щоб допомогти вам з вашим автомобілем очищення візиту гуру очищення автомобіля сьогодні.