як замінити склоочисники

Ваші склоочисники є дуже важливою частиною вашого автомобіля. Як тільки вони починають йти погано, ви будете помічати. Єдина проблема в тому, що багато людей не замінити склоочисники стільки, скільки вони повинні. Вони кажуть, що ви повинні спробувати і замінити склоочисники приблизно раз на рік. Звичайно, це залежить від того, скільки це дощі в цьому районі, що ви живете. Тільки пам’ятайте, не дозволяйте їм занадто погано. Зрештою, ви тільки використовуєте їх, коли вони вам дійсно потрібні, а якщо вони погані, ви могли б бути в біді.

Перше, що ви збираєтеся хочете зробити, щоб замінити склоочисники на Toyota є знайти правильний замін. Пошук відповідного леза заміни, звичайно, буду вважати від того, які у вас є Toyota. Наприклад, Toyota Tacoma буде мати різні леза, ніж Toyota Prius. Ви можете звернутися до керівництва користувача, щоб переконатися, що ви отримуєте право на двірники, але більшу частину часу, двірники будуть мати автомобілі, які вони можуть використовувати для безпосередньо на корпусі. І останнє, але не менш важливе, переконайтеся, що ви купити весь лезо, а не тільки гумові чергування. Це набагато складніше змінити, ніж те, що ви можете думати, що вони будуть.

початку роботи

Перше, що ви збираєтеся хочете зробити, це, звичайно, читати інструкції, які приходять з щіток склоочисника. Майте на увазі, що ліва і права лопаті буде по-іншому. Велику частину часу, коробки будуть відзначені ті, які йдуть носити. Однак, якщо це не так, то ви можете просто зіставити їх з тими, які знаходяться на вашому автомобілі і відзначте їх самостійно. Після зіставлення їх, вам потрібно буде тягнути щіток склоочисника на Вашому автомобілі у верхнє положення. Ви помітите, що коли ви тягнете на щітках склоочисника, вони прийдуть вперед. Це відомо як верхнє положення, або робоче положення.

На даний момент, ви будете видаляти старі зношені щітки склоочисників, простим видаленням вкладки, які знаходяться у верхній частині леза. Якщо у вас є стара Toyota, ви можете помітити, що вони вимагають дуже маленьку викрутку, щоб допомогти у звільненні вкладку. Після видалення леза, це буде час, щоб встановити нові. Все, що вам потрібно зробити, це натиснути тут нові руки лезом всередину, поки вони не стануть на місце. Після цього вам залишиться тільки натиснути на всій рукою лезо назад в нижнє положення, або те, що автомагазини б назвати закрите положення. Перед їх використанням, переконайтеся, що вони надійно розташований на місці. Після того як ви отримаєте їх, спробуйте використовувати їх, щоб переконатися, що новий диск не відірватися під час використання.

нові щітки склоочисників

Головне, що ви збираєтеся хочете зробити, це перевірити їх перед поїздкою в дощ з ними. Це завжди гарна ідея, щоб перевірити все, щоб переконатися, що він працює правильно, перш ніж почати його використовувати. В іншому випадку, ви могли б знайти себе на відкритій дорозі з щіток склоочисника, які йдуть летить. Це було б дуже погана ситуація буде дюйма Також пам’ятайте, після зміни їх, ви можете викинути свої зношені щітки склоочисників, немає ніякої причини, щоб тримати їх. На відміну від інших частин автомобіля, це частина обладнання, яке чудово, щоб просто викинути. Крім того, пам’ятайте, що краще йти зі склоочисниками маркою над Off ті бренду. Off двірники бренд тільки збираються, щоб врятувати вас трохи, і ви приймаєте на себе великий ризик з ними. Тобто те, що ви не збираєтеся хочете зробити, коли це життя вашої родини у ваших руках!