як продати свій автомобіль, як профі

Як продати свій автомобіль, як Pro – безкоштовні онлайн Цитата

Продаж Вашого автомобіля приватному може бути трудомістким і болючим. Однак, якщо ви повні рішучості достатньо, то ви досягнете найкращою ціною, ніж, якщо ви продаєте в торгівлі і, найголовніше дізнатися навик, який допоможе вам заощадити тисячі на все життя.

Так що ж потрібно робити?

Добре бути реалістичними в першу чергу. Як і інвестування на фондовому ринку більшість любителів є занадто багато емоційних зважування прив’язані до своїх автомобілем. Мені шкода говорити тобі це, але навіть якщо ви думаєте, що ви цього не зробите, ви, напевно, роблять. Нічого страшного він не є людиною річ, і, якщо вам стало відомо про схильність цього ви можете зробити щось про це.

Насамперед, найболючіше питання, ціна. Якщо Ви більш цінуєте вашого автомобіля ви просто ніколи не продати його. Будь ласка, повірте мені на це, запитаєте будь-якого в роздрібній торгівлі двигуна, є просто занадто велика конкуренція, ви не особливий і ні на є свій автомобіль, просто подолати себе. (Вкрай рідко автомобілів виключено)

Чи є дослідження (перейти до http://www.autotrader.co.uk) обрали варіанти розширеного пошуку і встановити найвищу і найнижчу ціну за автомобіль від вашого віку і пробігу, а потім включають
передач, тип палива, форма автомобіля і Кількість дверей. Як ви граєте з різних пошуків ви почнете знайти те, що профі вже знаєте.

Тонкі відмінності, які існують між кожної марки і моделі, автоматична і ручна, салон, люк і маєтків, бензин і дизельне паливо, високий і низький пробіг (і де переривчастого рівноваги відбувається в бензинових і дизельних з віком), 3 доктори і 5dr, 1300cc , 1600cc і 2000cc колір і, що важливо. Тепер звузити область пошуку до 60 миль від вашого поштового індексу або якщо ви живете в палицях найближчого великого міста. Шукати тільки приватне і торгувати тільки, то приватні і торгівлі разом, знаємо своїх конкурентів.

Не звертайте уваги на неправильне дорогих автомобілів (легко сказати, ніж зробити), читаючи оголошення ретельно, якщо автомобіль виглядає дешевим способом ви, ймовірно, знайти правильну ціну десь в тексті, або продані, але є це для продажу і т.д..

Нарешті виключити всі автомобілі, які є категорії C і D списання, Номери для бігунів, зламаних коробок передач, підірваний прокладки головки і т.д.. як вони будуть спотворювати цифри. Ви повинні відкрити оголошень і читати їх зробити це! Там немає великий знак, і це зазвичай сама остання річ згадується. Тільки оголошення торгівлі повинні розкривати категорії C і D списання законом.

Auto Trader величезний ресурс інформації про ціну так що якщо у вас немає дуже рідкісний автомобіль, Ви повинні мати добрі діапазоні значень. Якщо у вас немає дуже невеликій вибірці (у цьому випадку розширення локального пошуку Повернутися до країні) ігнорувати верхній і нижній автомобіль від ваших даних.

Для автомобілів до 5000 фунтів, для яких я спеціалізуюся загальне правило полягає в наступному.

Маршрут 1: Якщо ціна дуже близька до нижньої діапазоні переконатися, що ви поклали в ovno (або дуже близько Воно не пропозиції чи ні пропозиції) Ви, ймовірно, отримаєте десятка телефонних дзвінків в основному з торговців просять вашого кращого ціни боса і. пропонують навіть нижче, ніж найнижчий діапазон ви знайшли у ваших дослідженнях. Вони намагаються з’ясувати, як низько ви будете їхати, як відчайдушно ви. Вони як стерв’ятники / гієн кружляли жертвою, тому якщо ви досліджували належним чином ви знаєте, досить багато, що ваш автомобіль стоїть. Дайте зрозуміти, що ви не впаде свою ціну по телефону, що якщо вони хочуть, щоб зробити пропозицію вони спочатку повинні подивитися на машину і тоді і тільки тоді ви будете розглядати пропозиції дуже близько і не бути звернено на те, що ця є. Це дозволить позбутися від 99% сміттярів. Зрештою ви отримуєте дзвінок від приватної особи, вони будуть приходити і з задоволенням платять дуже близько пропозиції і прийняти ризики, пов’язані з покупкою в приватному порядку.

Цей шлях не для малодушних, ви будете переслідуватися, кожен тип психічного розпаду буде зроблена спроба, ви будете мати сумніви, тому дослідження і підготовка так важлива. Ви, ймовірно, продати свій автомобіль в шаленої і дихання 24-48 годин і впізнав одного з найважливіших життєвих навичок ви можете.

Цей маршрут є особливо ефективним для автомобілів без або з короткими ТО і / або податку або невеликі проблеми, як тріщини вітрового скла, вихлопна удари, зламані електрика, центральний замок. Покупець не буде чекати, що ідеальний автомобіль для запропонованих грошей і буде приймати їх, але переконайтеся, що вони докладно описані в ваших оголошень або стерв’ятників / гієни розірвуть твоє крихку довіру на шматки (до покупця особисті рятівника приїжджають) і ваш потенційний банк Баланс буде визначена чистий, як ви зі сльозами зізнатися гієн, що ви забрели в їх території, і заслуговують того, щоб бути з’їденим для вашої дурістю.

Маршрут 2: середина маршруту ціноутворення свій автомобіль в середньому ваші високі і низькі є вичікувальну позицію. 95% часу це займе від тижня до чотирьох тижнів. (Близько 30-50 фунтів на тиждень з Auto Trader).

Якщо ви один з 5% залишилося запитати себе, це, роби іншим людям знайти собачого лайна коричневий колір вашого автомобіля настільки привабливі, як ви робили? Відповідь Ні вони не роблять, не зробили ви досліджуєте цін на колір? Ні, ймовірно, немає, тому що ви знали, що як і ви, і всі інші не проти роз’їжджати у великих turdmobile коричневим.

А якщо серйозно, якщо ви намагаєтеся отримати Середня ціна на ваші кольори автомобіля вивертких не допоможе. Базові моделі також страждають таким чином, немає електрики, ні сплавів, ні програвача компакт-дисків, без кондиціонера, ні висока ціна теж.

Якщо ви не отримуєте ніякої удачі після 4 тижнів, перевірте ваші дослідження (чесно цього разу він коштувати вам грошей 150 фунтів плюс досі) і повторіть спробу. Якщо ви не отримуєте ніякої удачі ще на 4 тижні це маршрут 1 для вас, бути хоробрим і не дозволяйте останні 8 тижнів грають на ваш погляд, ви знаходитесь в абсолютно іншому ринку в даний час, і ваш автомобіль вже не буде протягом 48 годин.

Середній маршрут для легкових автомобілів, які щось буде для них. Однак, якщо ви збираєтеся зробити продаж, Ви і Ваш автомобіль буде потрібно бути готовими для відвідування, особливо у вихідні та ввечері.

Кожен телефонний дзвінок потрібно відповісти, як якщо б ви були на роботі, і це був діловий дзвінок. Всі розумні деталь вашого автомобіля повинні бути або в пам’яті або записаних у доступній місці. наприклад, по телефону будинку та / або в кишені на роботі. Якщо чоловіка / дружини / партнера або дітей відповідати на телефонні дзвінки вони повинні знати, що до чого теж. Постарайтеся зробити це просто, як можливо для тих, хто “зацікавлений”, щоб стати потенційним покупцем.

Я не можу підкреслити важливість такого підходу достатньо. У торгівлі у нас кажуть “є хтось для кожного автомобіля. У Насправді в більшості випадків це правда, і якщо ви будете чекати досить довго, це приблизно завжди так. Однак двигун торгівлі буде сидіти на автомобіль протягом року чекали цього одну людину, перш ніж приймати їх прибутку. Від 30 до 50 фунтів на тиждень реклами в Auto Trader це не економічно для Вас, щоб зробити це.

Ви не можете дозволити собі пропустити один чоловік, який може бути куплю автомобіль у вашій середньої ціни, якщо ви робите ви, ймовірно, і, як правило, болісне очікування іншому покупцеві. Щотижня проходить коштувати вам більше грошей, і ваш настрій стає все більш відчайдушним і, ймовірно, щоб привести вас приймають більш низька пропозиція, ніж ви б навіть, можливо, розглядатиметься на початку.

Ви навіть можете стати потенційною жертвою стерв’ятники і гієни, як вони помітили автомобіль не проданий і тепер кружляли чекає момент слабкості або безумства, вибираючи далеко у вашій впевненості в собі, поки ви, нарешті, зламати і роздавати її. Ви в кінцевому підсумку зробити менше грошей після того, як витрати, ніж якщо б ви спустилися маршрут один.

Якщо ви хочете, щоб зробити додаткові гроші з середньої ціни в наступному списку повинні бути розглянуті.

* Тримайте свій автомобіль рекламується в обов’язковому порядку, отримати його рекламуються в стількох місцях, як можливо безкоштовно, а також.

* Менш ніж за 6 місяців MOT? Отримайте новий, занадто дорогою йти маршрут 1

* Фізично підготувати ваш автомобіль для продажу, в тому числі мити дах і шин і віск / польська, заміни вийшов з ладу колеса планки, цибулини і парять і очистити оббивку і пластмас, покласти в освіжувачі повітря, не паліть у ній або поставити собак в ньому. Перевірте воду і масло, замінити при необхідності долийте вітрового скла мити.

* Тримайте свій автомобіль готують до продажу, не їжте ваш обід у ньому, це сміття, дим, помістіть собак, якщо ви вимитися згодом. Якщо ви отримуєте заляпані болотом / бруду мити його знову.

* Дайте відповідь на телефонний дзвінок в будь-який час, ви можете зробити собі 500 фунтів стерлінгів, і робити це вимагає зусиль.

* Вам доведеться бродити навколо протягом зустрічі, дати вказівки, тощо. Спробуйте і веселим, хоча ви, можливо, говорили те ж саме вже в 20 раз. Ви хочете зберегти ваш потенційний покупець в позитивному настрої.

* Timewasters – деякі люди кажуть, що вони йдуть, записатися на прийом, а потім не з’являються. Забудьте про це, як Томас Едісон б сказав, ви тільки що знайшли ‘один менше людина, яка не буде купувати ваш автомобіль. Не переслідувати їх і витрачати більше свого часу, ці люди відомі як “timewasters ‘в торгівлі, і вони насправді є« час грабіжники ходьби від Сім звичок високоефективних людей.

* Шин кикера – принаймні, насправді виявитися і ви навіть не підозрюєте, що вони є шини кикера до фактичного ногами починається. Вони в основному нешкідливі, але вони не будуть купувати ваш автомобіль, тому що вони абсолютно нічого не знаю про автомобілі і не будуть купувати без «свого друга механіка”, які вони не принесли з собою, тому що вони просто шукають (і ногами) на даний момент.

* Мрійники – Просто, коли ви думаєте, може бути наступаючи на угоду нові подробиці з’являться. Мрійник захочуть 3 двері не 5 дверей, вони хотіли версії SRi НЕ XSi, вони хотіли 16inch сплавів НЕ колесом 15, і вони хочуть червоний не чорний. Мрійники важко прийняти (чому ти тут, дивлячись на абсолютно не ту машину?), Але де був би світ без тих, хто не боїться мріяти?

* Просто тому, що хтось говорить, що є страховка не означає, що вони є. Попросіть, щоб побачити його, якщо вони не мають ніякого попросити їх підписати щось заявляючи, що вони мають страховку, або це буде для вас вбивстві заряд, коли щось піде не так.

* Не допускайте попадання на вас автомобіль до уваги проект банкірів. Навіть після того, як нібито “очищений” (немає такого поняття, в банківському) він все ще може бути знайдений шахрайських так не відпускають машину, поки ви мали це підтверджується як процедура очищення і шахрайство процесуальний йти своєю чергою. Тоді молись банк не просто змінити свою думку. Щоб переконатися, що Ви будете мати потребу в цьому в письмовій формі з вашого банківського, що гроші на вашому рахунку повністю безпечні. Що, звичайно, ви не отримаєте. Це займає не менше 10 робочих днів, щоб бути в безпеці.

* Якщо ви звикли поводитися з грошима, то ви будете знати, що підробка може бути неможливо сказати, від реальної речі навіть для співробітників банку, та ще й під впливом УФ-світла. Якщо це неможливо для банків з УФ сканером відрізнити те що сподіваюся, у вас є. Відповідь не хто б то не було. Топ підробок кінця практично ідеальні тільки Банк Англії може визначити їх.

Нижній кінець підробок може бути виставлений на дотик паперу, якість друку, водяні знаки, срібло пунктирною лінією і т.д. .. Малоймовірно, що всі ноти дано вам буде підробок лише деякі Упереміш з реальною річчю. Завжди просіть ID (і зверніть увагу на деталі вниз) від Вашого покупця при оплаті готівкою і переконайтеся, що ID не виглядає підробленої теж!

Маршрут 3: Кращі ціни кінця. При виконанні дослідження ви виявите, що тільки 6 чоловік в країні мають конкретного автомобіля (наприклад, авто, 3dr, дизель, 2.0L менше 40 000 миль, і т.д.) ви ясно є рідкісний автомобіль.

Пам’ятайте, це може бути рідкісним, тому що всі ненавиділа, коли він був новий, і ніхто не купив його (крім вас), і, може бути, нічого не змінилося. Однак якщо припустити, що це не так, чому не шанс, ви руку?

Я бачу все це час, ті, хто вважають, що вони можуть продавати свої машини в приватному порядку за 500 фунтів більше, ніж максимальне двигун торгівлі може досягти. Це Whats відомо в торгівлі як “охоронець”, як і в ви можете тримати, що і справді вони зазвичай роблять.

Є винятки і рідкісних автомобілів, проданих приватним критеріям може досягти ціною, еквівалентною двигун торгівлі. Все тим же правилам, Маршрут 2 застосовуються але ви повинні бути ще суворішим; чоловіка / дружини / партнера / Діти заборонено телефон тільки для вхідних або вихідних дзвінків, кожен дзвінок може коштувати 1000 фунтів! Кожна деталь вашого автомобіля повинні бути віддані пам’яті, кожен дзвінок може бути Money Maker. Ваша скоромовкою повинна бути ідеальною. Якщо у вас є вільний від роботи свято взяти і сидіти і чекати телефонного дзвінка.

Пам’ятайте, що вони купують у вас, а не у дилера, вони відмовляються від усіх величезних правових повернення вони можуть мати з дилером, 3 частини місяця і трудових гарантій і замість цього мати з вами справу. Осіб, які на приватній купити ціна дорівнює або вище ціни угоди є рідкісної породи і зазвичай експерт механіків буде супроводжувати їх. Вони настільки рідкісні, що якщо ви пропустіть свій шанс іншим, ніколи не прийти разом.

Зрештою ваші підлітки / партнера будуть бунтувати і почати використовувати телефон знову, і ви будете змушені прийняти Маршрут 2. Облизуючи рани марність 50 рекламних тиждень протягом останніх 10 тижнів починає палити, оскільки ви розумієте, що ніколи не буде відновлений.